ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Posiadamy nowe oświetlenia do pokoju dziecięcego | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Posiadamy nowe oświetlenia do pokoju dziecięcego

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Oferujemy nową kolekcję lamp dziecięcych czołowego producenta z Hiszpanii. Wspaniałe jest to, że można w jednym stylu połączyć lampkę i żyrandol lub lampę sufitową.

Oferujemy nową kolekcję lamp dziecięcych czołowego producenta z Hiszpanii. Wspaniałe jest to, że można w jednym stylu połączyć  lampkę i żyrandol lub lampę sufitową.

Nowa kolekcja szuka inspiracji w bajkach

Nie zepsuj wrażeń estetycznych w kolorowym pokoju dziecięcym, w taki sposób, że umieścisz w nim zwykłą lampę dla "dorosłych". Jak już zapewne zdążyłeś się przekonać, oświetlenie jest ważnym elementem podczas aranżacji wnętrza i dlatego stale poszerzamy gamę lamp dziecięcych.

Jakiś czas temu dołączyliśmy do naszej oferty produkty hiszpańskiej marki Dalber, która koncentruje się na oświetleniu dla dzieci, a w chwili obecnej gamę lamp poszerzamy o nową kolekcję. Jak widać na zdjęciach poniżej, dla dziewczynek przeznaczyliśmy żyrandole lub lampki z wzorem bajkowego Kapturka. Chłopcy natomiast mogą cieszyć się z lamp z motywami marynarza lub farmy zwierzęcej.

Oswietlenie do pokoju dziecięcego Dalber Little Redampa dziecięca Petit marin

Lampy dziecięce – najważniejsze jest bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku poprzednich kolekcji, prezentujemy nie tylko lampy sufitowe i stołowe, ale również dziecięce lampy nocne. Proszę pamiętać, że wszystkie lampy dziecięce Dalber przechodzą testy bezpieczeństwa, zgodne z normami Unii Europejskiej. Zapewniamy wysoką jakość wszystkich lamp dziecięcych Dalber oraz bezpłatny trzyletni serwis gwarancyjny
 
Jeśli nie jesteś pewien, jakie oświetlenie byłoby dla twojego dziecka najbardziej odpowiednie, zalecamy odwiedzić nasze poradnik, gdzie chętnie pomożemy przy wyborze żyrandola dziecięcego lub nakierujemy na co zwracać uwagę przy wyborze oświetlenia na biurko.

Oświetlenie dla dzieci Dalber kolekce CloudsLampy dla dzieci firmy  Dalber My little farm

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i