ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nowość stanowią lampy designowe Philips Lirio | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nowość stanowią lampy designowe Philips Lirio

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Nowoczesne wykonanie i atrakcyjna cena. Określenia te idealnie pasują do lamp designowych serii Lirio, słynnego na całym świecie producenta Philips. Sprawdź, jakie żyrandole oraz lampy są obecnie na topie.

Nowoczesne wykonanie i atrakcyjna cena. Określenia te idealnie pasują do lamp designowych serii Lirio, słynnego na całym świecie producenta Philips. Sprawdź, jakie żyrandole oraz lampy są obecnie na topie. 

Przeważają okrągłe kształty  i czarno-białe wykonanie

Stare powiedzenie mówi, że piękno tkwi w prostocie. Wystarczy spojrzeć na nowoczesne lampy Philips serii Lirio, aby dostrzec, że w duchu powyższej sentencji pracowali projektanci. Przeważają przede wszystkim okrągłe kształty, czarno-białe wykończenia. Lampy idealnie współgrają z pozostałymi elementami aranżacji wnętrza. Z drugiej strony, nie musisz obawiać się, że oświetlenie designowe z tej serii reprezentuje wyłącznie walory estetyczne. Producent nie zapomniał o nadrzędny zadaniu oświetlenia, jakim jest dostarczenie odpowiedniej ilości światła. W przypadku sufitowych opraw punktowych, zastosowanych jest kilka źródeł światła

Designe lampa wisząca Philip LirioOprawa sufitowa Philip Lirio

Designowe żyrandole i lampy z technologią LED

Jedną z zalet naszych najnowszych lamp jest zastosowanie technologii LED, która wyraźnie zmniejsza zużycie energii. Należy również wspomnieć o wykorzystaniu trwałych materiałów i precyzyjnym wykonaniu, które zapewnia długą żywotność.  
O tym, że designowe lampy Philips Lirio są najwyższej jakości świadczy również oferowana przez nas darmowa 3-letnia gwarancja.
Na koniec, chcielibyśmy poinformować, że jest to najbardziej wyspecjalizowany asortyment, lamp serii Lirio, którego nie posiadamy na stanie magazynowym. Czas realizacji zamówienia wynosi zatem od tygodnia do dwóch tygodni. Dziękujemy za zrozumienie.

Ściemnialna lampa firmy LirioLampa stołowa LED model retroplanet

Lampa stołowa LED PiculetLampa stojąca  Posada

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i