ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Newsy: Lampy i żyrandole w dopasowanych kolekcjach | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Newsy: Lampy i żyrandole w dopasowanych kolekcjach

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Uwielbiasz widok oświetlonego miasta? Przedstawiamy kolekcję CITY, która obejmuje żyrandole i lampy podłogowe. Wszystkie elementy są stylowo dopasowane.

Uwielbiasz widok oświetlonego miasta? Przedstawiamy kolekcję CITY, która obejmuje żyrandole i lampy podłogowe. Wszystkie elementy są stylowo dopasowane.

Design i wykonanie w atrakcyjnej cenie

Most w pomarańczowej mgle, żółto oświetlone wieżowce lub czarno-biały widok na rzekę. Takie niezwykłe motywy znajdują się na naszych żyrandolach oraz stojących lampach podłogowych z nowej kolekcji. Najlepiej prezentują się wraz z meblami słynnego łańcucha skandynawskiego, w salonach, sypialniach i gabinetach. Osłona na lampę wykonana została z tworzywa sztucznego, a pozostałe elementy z wytrzymałego metalu. Zaletę stanowi zastosowanie zarówno w przypadku żyrandolu jak i lampy podłogowej standardowej oprawki E27. Dzięki temu bez większych problemów można przykręcić energooszczędne żarówki, lub żarówki LED. Poza tematem miasta oferujemy oświetlenie z motywem słoni, kawą, z różnokolorowymi zabawkami oraz bohaterami dziecięcymi. 


Zdjęcia wymienionych lamp podłogowych można znaleźć pod tekstem. Wszystkie produkty objęte są 3-letnią gwarancją! Gwarancja dotyczy wszystkich lamp oprócz żarówek.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i