ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy solarne do kempingu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Lampy solarne do kempingu

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Lato, wakacje i wymarzony odpoczynek w postaci urlopu zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jesteś fanem kempingu, biwakowania czy wypoczynku w przyrodzie mimo cywilizację wiesz, jak niezbędne jest mieć wieczorze jakieś źródło światła by przedłużyć sobie dzień i móc zagrać sobie gry planszowe czy porostu tylko poczytać książkę. Więc przygotuj się dokładnie i nie zapomnij o wyborze odpowiedniego oświetlenie, które na pewno przy tych okazjach zostanie docenione.

Czas na nowe technologie do jakich kolwiek warunków

Posiadasz chatkę czy przyczepę kempingową bez źródła zasilania lub chciał byś do przyszłości zaoszczędzić pieniądze i równocześnie środowisko? Jesteś fanem kempingu, ale nie chcesz, nie tylko pod względem bezpieczeństwa, zapalać wieczorem świece czy używać lampy naftowe lub latarki? To mamy dla Ciebie nowoczesny, praktyczny i wygodny rozwiązanie, w postaci przenośnej LED Lampy solarnej LIFE LIGHT HOME lub LED solarnej sady LIFE LIGHT HOME, które mamy teraz w ofercie do wyprzedania zapasów.
 
Dzięki panelom słonecznym i akumulatorom nie jest potrzebne zasilanie z sieci, naładowane lampy potrafią świecić nawet przez 20 godzin, a ich światło jest 10 razy jaśniejsze niż światło zwykłych lamp naftowych, również jest możliwość ustawienia jasności, w trzech różnych poziomach. Zaletą powyższych lamp jest wbudowany port USB, który w dzisiejszych czasach jest niemal niezbędną rzeczą, która sprawia, że ​​wszędzie możesz bez problemu ładować swój telefon lub tablet.
 
Jak widać, świecić dzisiaj, dzięki energii słonecznej, można skutecznie, bezpiecznie i jednocześnie oszczędzać środowisko. Życzymy Wam beztroskich wakacjami i dni zalanych słońcem.
 
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i