ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Black Friday - Szczęśliwy piątek | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Black Friday - Szczęśliwy piątek

Promocje i Wyprzedaże

Marcin

Black Friday czyli Czarny piątek to dzień dużych rabatów i wyprzedaży, który startuje gorączkę zakupów. Zróbmy to razem!

Weekend niewiarygodnie korzystnych zakupów właśnie rozpoczął! 

Black Friday ze znacznymi rabatami na asortyment w naszym e-sklepie rozpocznie się 27. 06. 2018 i potrwa aż do poniedziałku 02. 07. 2018 łącznie!!! Więc nie przegap tej wspaniałej okazji.
 
Dzięki szerokiej ofercie lamp i oświetleń możesz wyposażyć dom i ogród od podstaw. Od żarówek poprzez praktyczne, nowoczesne i wielofunkcyjne oprawy z różnych materiałów, designu i stylu aż po luksusowe kryształowe żyrandole, najnowocześniejsze technologie w postaci fantastycznych taśm LED po wyrafinowane inteligentne oświetlenie. 
 
 
Na nic nie czekaj i uzyskaj dla siebie najlepsze produkty za ułamek pierwotnej ceny,co będzie nie tylko przyjemnym przypomnieniem o zakupie za bezkonkurencyjne ceny w naszym e-sklepie,ale przede wszystkim wyjątkową i niezbędną kwestią dla Twojego mieszkania.
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i