ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Black Friday - Czarny Piątek | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Black Friday - Czarny Piątek

Promocje i Wyprzedaże

Marcin

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia.

Nie obchodzimy Święta Dziękczynienia, jednak Black Friday cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Dzięki temu można zaoszczędzić
sporo pieniędzy lub dzięki radykalnym rabatom można dokonać zakupu o większej ilości towarów.

Tydzień niewiarygodnie korzystnych zakupów właśnie rozpoczął!

Ponieważ chcemy być wyjątkowi w co najmniej jednej rzeczy i chcemy aby cię uszczęśliwić, u nas ta oferta nie potrwa tylko jeden dzień, ale spokojnie potrwa cały tydzień!!! 
Maraton przedświąteczny (w tym przypadku jednak w zaciszu twojego domu) ze znacznymi rabatami na cały asortyment w naszym e-sklepie rozpocznie się w poniedziałek 20. 11. i potrwa aż do poniedziałku 27. 11. łącznie!!!
 
Więc nie przegap tej wspaniałej okazji dla zakupu prezentów świątecznych, lub tylko dla czystej radości.
 
Dzięki szerokiej ofercie lamp i oświetleń możesz wyposażyć dom i ogród od podstaw. Od żarówek poprzez praktyczne, nowoczesne i wielofunkcyjne oprawy z różnych materiałów, designu i stylu aż po luksusowe kryształowe żyrandole, najnowocześniejsze technologie w postaci fantastycznych taśm LED po wyrafinowane inteligentne oświetlenie.
 
Odkryj nasze Specjalne oferty w dziale Wyprzedaż, Atrakcyjne zestawy oświetleniowe lub Nowości i nie zapomnij zajrzeć do Oświetlenia świątecznego gdzie możesz wybierać z magicznych dekoracji tematycznych.
 
 
Na nic nie czekaj i uzyskaj dla siebie najlepsze produkty za ułamek pierwotnej ceny, co będzie nie tylko przyjemnym przypomnieniem o zakupie za bezkonkurencyjne ceny w naszym e-sklepie, ale przede wszystkim wyjątkową i niezbędną kwestią dla Twojego mieszkania.
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i