Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Megaman

Megaman

MEGAMAN to światowej sławy marka w branży energooszczędnych źródeł światła, która powstała w Niemczech w 1994 roku. Obecnie wiedzie prym w rozwoju i produkcji żarówek kompaktowych.

Celem firmy MEGAMAN jest zatąpienie klasycznych i halogenowych żarówek energooszczędnymi. W związku z obraniem powyższego kierunku marka znacznie rozszerzyła asortyment świetlówek. W 2004 roku była pierwszym producentem, który wprowadził na rynek żarówki energooszczędne z trzonkiem GU10. Ponadto firma MEGAMAN wprowadziła również na rynek pierwszą żarówkę energooszczędną z wbudowanym ściemniaczem, a następnie oszczędne źródła ściemnialne.

Spółka MEGAMAN zwraca uwagę na jakość i niezawodność swoich produktów, jak również na ochronę środowiska. Ważne jest, aby wytwarzać produkty, które nie wywierają negatywnego wpływu na środowiska naturalnego, w pełni nadają się do recyklingu, podczas produkcji nie są wykorzystywane substancje niebezpieczne, a ich stosowanie prowadzi do oszczędności energii elektrycznej.
Produkty marki MEGAMAN można znaleźć we wszystkich tych kategoriach.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i