ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy solarne - Technologia LED | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Lampy solarne ścienne - Technologia LED

Vendor 9
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampa zewnętrzna solarna - dobierz odpowiednie oświetlenie solarne ścienne


Lampy solarne ścienne to dekoracyjne lampy ogrodowe, przeznaczone do: fasady domu, werand, altanek a także miejsc, gdzie nie doprowadzony został prąd elektryczny. Lampa ledowa z solarem ładuje akumulator lampy, gdzie przetwarza się następnie na energię elektryczną, a gdy tylko się ściemni, lampa zaczyna automatycznie świecić.

Lampy ścienna solarna kosztują niewiele, nie potrzebuje dostępu do energii elektrycznej, są łatwe do montażu i odporne na kaprysy pogody. Lampy solarne ścienne razem z pozostałymi lampami solarnymi są ekologiczne i nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne.

Jakie typy lamp solarnych warto kupić?

Oprócz klasycznych lamp solarnych ogrodowych, bardzo popularne są lampy solarne na ścianę w formie kinkietów zewnętrznych solarnych. Kinkiet solarny z czujnikiem to świetna forma oświetlenia, nie dość, że nie potrzebujemy energii elektrycznej, to światło zapala się samoczynnie, jeśli czujnik wykryje ruch.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem i nietypową formą lampą ścienną solarną jest numer na dom solarny. Podświetlany numer domu z zasilaniem solarnym to świetna forma wyróżnienia ważnego elementu każdego domu. Dzięki temu, kurier nie będzie miał żadnych problemów z namierzeniem Twojego domu po zmroku i dostarczeniem paczki.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i