ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampki i oświetlenia nocne do gniazda | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie
   
         
      
 
         
 
   
           
 

Lampki i oświetlenia nocne do gniazda

Nemazat

Gwarancja dostawy zamówień do Świąt Bożego NarodzeniaMożliwość zwrotu towaru do 31 stycznia 2019 roku

 • Kolor
 • Funkcja
 • Marka
 • Gwint
 • Liczba żarówek
 • Styl
 • Miejsce
 • Materiał
 • Max. moc źródła
 • Napięcie
 • Stopień ochrony (IP)
 • Dostępność

Kolor

Inne marki
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Marka

Polecamy
Briloner (2)
Eglo (16)
Luxera (3)
Osram (3)
Paulmann (1)
Prezent (6)
Rabalux (5)
Inne marki
Dalber (13)
Grundig (6)
Legrand (4)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Gwint

Inne marki
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gwintem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym gwintem. Jeśli nie wiesz jaki gwint ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Liczba żarówek

Wybierz lampę z dokładną liczbą żarówek. Jeśli wybierasz żyrandol, czy lampkę z jedną żarówką to pomoże pasek przewijania.

Styl

Inne marki

Miejsce

Inne marki

Materiał

Inne marki
metal (15)
plastik (63)
szkło (3)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Max. moc źródła

Potrzebujesz naprawdę silne światło? Za pomocą filtra „Max. moc źródła“ wybierz odpowiedni produkt. Podane wartości są podane w jednostkach watów (W) i wyrażają Max. moc jednego źródła światła (żarówki).

Napięcie

Inne marki
230V (71)

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP20 (71)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Lampki i oświetlenie nocne do gniazda

Szeroką oferte lampek do gniazda znajdziesz tylko u nas. Zaletą tych lamp jest szybkie włączanie w razie potrzeby. Lampki do gniazda nadają się idealnie jako oświetlenie nocne. W naszej ofercie znajdziesz również kinkiety LED do gniazda, takie oświetlenia, które można powiesić nad łóżkiem i zastosować je można do czytania, lub nad blat kuchenny,jeśli nie widzisz na gotowanie. Zaletą takich lamp jest szybka instalacja.Oprócz możliwości przywiercenia do ściany, oświetlenia do gniezda są często wyposażone w klips do szybkiego mocowania na przykład do półki nad biurkiem. Również lampki nocne do gniazda są bezpośrednio wyposażone w wtyczkę bez kabla do bezpośredniego użycia.

 

Lampki dziecięce i oświetlenie nocne do gniazda

Oświetlenie nocne dla dzieci jest najczęściej rozwiązywane przez lampę do gniazda. Wyłącznik na kablu potrafi obsługiwać i małe dziecko w wieku szkolnym. Lampa dziecięca do gniazda może być przydatna podczas przeglądania komiksów lub encyklopedii. Lampki nocne w postaci światła orientacyjnego do gniazda nie olśniewa wzroku, ale lekko oświetli pomieszczenie. Dziecko drogą do toalety się nie zgubi, a nie będzie się bało "straszydła pod łóżkiem."

Zaletą lamp do gniazda jest to, że rośnie wraz z dzieckiem. Jeżeli dziecko dorośnie z motywów dziecięcych, wystarczy wymienić oświetlenie do gniazda za lampkę dla małych księżniczek. Wymiana zwykle nie wymaga żadnej instalacji elektrycznej, ale odłączysz lampę do gniazda i zamienisz ją na inną.  Niezależnie od tego, czy wybierasz lampę dla dziecka, czy dla siebie, wybierz właściwą żarówkę według rodzaju gniazda.

Z reguły żarówki z gwintem E14 są stosowane w mniejszych lampach, ale w rzeczywistości zależy od typu gniazda w lampie.
 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.