ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampki i oświetlenia nocne do gniazda | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Lampki i oświetlenia nocne do gniazda

Vendor 2
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampki nocne do gniazdka - oświetlenie nocne


Szeroki wybór lamp podłączanych do kontaktu można znaleźć tylko u nas. Zaletą tych lamp jest to, że można je szybko włączać, kiedy tylko są potrzebne. Kinkiet z wtyczką do gniazdka sprawdza się świetnie jako oświetlenie nocne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kinkiety LED do gniazdka, czyli takie lampy, które powiesicie na ścianie lub umieścicie nad łóżkiem jako lampkę do czytania lub nad płytą grzewczą w kuchni, jeśli nie widzicie gotującej się potrawy. Zaletą tych lamp LED jest duża jasność świecenia i niski pobór mocy.

Zaletą oświetlenie nocnego do gniazda jest szybki montaż. Oprócz możliwości przykręcenia do ściany, wiele opraw oświetleniowych wyposażonych jest w klips do szybkiego zamocowania, na przykład na półce nad stołem warsztatowym. Nocne światełko do gniazda jest bezpośrednio wyposażone we wtyczkę bez kabla, do bezpośredniego zastosowania w gniazdku.

Lampki nocne do gniazdka dla dzieci

Oświetlenie nocne dla dzieci jest zazwyczaj rozwiązywane za pomocą nocnego światełka do gniazdka. Włącznik na przewodzie może być obsługiwany przez mniejsze dzieci w wieku szkolnym, więc lampka nocna dla dzieci w gniazdku przyda się do przeglądania komiksu lub edukacyjnej encyklopedii zwierząt.

Bardzo popularne są również lampki nocne z czujnikiem ruchu - nocne światło z czujnikiem zapali się tylko wtedy, gdy wykryje ruch.

Niezależnie od tego, czy wybierasz LED ściemnialne nocne światło do gniazdka dla dziecka, czy dla siebie, upewnij się, że wybrałeś właściwą żarówkę, tj. właściwą oprawę. Z reguły w mniejszych lampach stosuje się żarówki E14, ale tak naprawdę zawsze zależy to od rodzaju gniazda w lampie.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i