ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampki i oświetlenia nocne do gniazda | Liderlamp.pl
Porównać
Zaloguj się
Zarejestruj się
Levy banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Lampki i oświetlenia nocne do gniazda

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampki i oświetlenie nocne do gniazda

Szeroką oferte lampek do gniazda znajdziesz tylko u nas. Zaletą tych lamp jest szybkie włączanie w razie potrzeby. Lampki do gniazda nadają się idealnie jako oświetlenie nocne. W naszej ofercie znajdziesz również kinkiety LED do gniazda, takie oświetlenia, które można powiesić nad łóżkiem i zastosować je można do czytania, lub nad blat kuchenny,jeśli nie widzisz na gotowanie. Zaletą takich lamp jest szybka instalacja.Oprócz możliwości przywiercenia do ściany, oświetlenia do gniezda są często wyposażone w klips do szybkiego mocowania na przykład do półki nad biurkiem. Również lampki nocne do gniazda są bezpośrednio wyposażone w wtyczkę bez kabla do bezpośredniego użycia.

 

Lampki dziecięce i oświetlenie nocne do gniazda

Oświetlenie nocne dla dzieci jest najczęściej rozwiązywane przez lampę do gniazda. Wyłącznik na kablu potrafi obsługiwać i małe dziecko w wieku szkolnym. Lampa dziecięca do gniazda może być przydatna podczas przeglądania komiksów lub encyklopedii. Lampki nocne w postaci światła orientacyjnego do gniazda nie olśniewa wzroku, ale lekko oświetli pomieszczenie. Dziecko drogą do toalety się nie zgubi, a nie będzie się bało "straszydła pod łóżkiem."

Zaletą lamp do gniazda jest to, że rośnie wraz z dzieckiem. Jeżeli dziecko dorośnie z motywów dziecięcych, wystarczy wymienić oświetlenie do gniazda za lampkę dla małych księżniczek. Wymiana zwykle nie wymaga żadnej instalacji elektrycznej, ale odłączysz lampę do gniazda i zamienisz ją na inną.  Niezależnie od tego, czy wybierasz lampę dla dziecka, czy dla siebie, wybierz właściwą żarówkę według rodzaju gniazda.

Z reguły żarówki z gwintem E14 są stosowane w mniejszych lampach, ale w rzeczywistości zależy od typu gniazda w lampie.
 

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie

Copyright © 1994 – 2021 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i