ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Zasilacz rezerwowy 500W/800VA czysta sinusoida | Liderlamp.pl
60 dni na zwrot
12 lat na polskim rynku
KopiowaćSkopiowano
  • Opis produktu
    • Podłączone urządzenie jest wtedy zasilane z podłączonego akumulatora.
    • Jeśli dostawa energii elektrycznej nie zostanie przywrócona, system (EPS) może się wyłączyć, gdy napięcie akumulatora spadnie do około 10,2V ± 0,3V.
    • Jest to zabezpieczenie chroniące akumulator przed głębokim rozładowaniem i uszkodzeniem.
    • Ochrona przed przeciążeniem, zwarciem, przeładowaniem i odwrotną polaryzacją.
    • Typ akumulatorów zapasowych: AGM, GEL.
    • Napięcie akumulatorów zapasowych: 12V DC.
    • Nominalna pojemność: 800VA.
    • Nominalna moc: 500W.
    • Napięcie wejściowe: 230 V AC - 50Hz.
    • Napięcie wyjściowe: 230V AC ± 3% - 50Hz / czysta sinusoida.
    • Prąd ładowania: 5 A / 10 A opcjonalnie.
    • Napięcie ładowania: 13,6V ± 0,3V.
    • Limit niskiego napięcia akumulatora: 11V ± 0,3V.
    • Ochrona przed odłączeniem przy niskim napięciu akumulatora: 10,5V ± 0,3V.
    • Czas reakcji: < 4 ms.
    • Chłodzenie: tak.
    • Temperatura pracy: 0 ~ 40°C.
    • Wilgotność względna: 10% ~ 90%.
    • Temperatura przechowywania: -15°~ 45°C.
    Na ten produkt obowiązuje promocja.
    Kategorie produktu
    Elektronika, Inne, Instalacja elektryczna
  • Parametry
  • Dokumenty do pobrania
  • Oceny i recenzje1
  • Pytania dotyczące produktu0
5.00
/ 1
Oceny produktów
5.00
100%