ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Żarówki Philips EyeComfort | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Żarówki Philips EyeComfort

O źródłach światła

Marcin

Bardzo często się zdarza, że żarówki Wam męczą oczy. Z żarówkami Philips EyeComfort Wam się to zdarzać nie będzie.

Co powinniśmy wyobrazić sobie pod pojęciem EyeComfort? 

Chodzi o LED żarókwki, które są produkowane w najwyższej jakości. Ten rodzaj żarówek spełnia ścisłe kryteria standardu EyeComfort. Właśnie to skutkuje maksymalną wygodą, i ochroną oczu. Są zaprojektowane i laboratoryjnie testowane zgodnie z normą bezpieczeństwa foto-biologicznego.

Wszystkie atuty EyeComfort żarówek 

W przypadku tych żarówek, w przeciwieństwie do innych, nie musicie obawiać się migania. Na pierwszy rzut oka wasze oczy najprawdopodobniej nie wyczują różnicy. Natomiast to lekkie miganie, którego w przypadku klasycznych żarówek nie musicie nawet rejestrować, może mieć bardzo negatywny wpływ na waszą wygodę, i co gorsze mieć również wpływ na wasze zdrowie. 

Może zdarza się wam sytuacja, gdy po pracy macie włączone oświetlenie, nie ważne czy żyrandol, czy lampkę, boli Was głowa. Najprawdopodobniej tłumaczycie to stresem albo napięciem związanym z pracą. Niekoniecznie musi to tak być. Jest bowiem możliwe, że jest to wina żarówki. Także niektóre LED żarówki mogą emitować zbyt oślepiające światło. Nie muscie tego od razu zauważyć. Dzięki żarówkom rodzaju EyeComfort zapobiegniecie bólom głowy i innym nieprzyjemnym uczuciom. Zapewniają one bowiem przyjemne i równomierne oświetlenie w każdym pomieszczeniu Waszego domu. Możecie też je ściemniać na podstawie własnego zapotrzebowania. Do wyboru jest wyższa albo niższa intensywność świecenia.

W przypadku licznych żarówek zapewne zdarza się Wam, że przedmioty albo także Wy wyglądacie w promieniu świecącego światła inaczej niż w dziennym świetle. Albo pewne kolory wyglądają w tym świetle inaczej. Z żarówkami EyeComfort zapobiegniecie temu zniekształceniu kolorów. Wszystko będzie wyglądać tak, jak w dziennym świetle. Oprócz tego nie emitują one nawet znikomo powiększonej wartości krótkofałowych promieniowań. Wszystkie standardy bezpieczeństwa są tutaj dotrzymane. 

W większości przypadków musicie także u LED żarówek zadecydować, czy kupicie ciepłą albo zimną białą. W przypadku tego rodzaju EyeComfort żarówek nie musicie decydować przy zakupie. Barwę możecie zmienić, gdykolwiek zechcecie - jest to dodatkowa opcja żarówki. Możecie więc sami zadecydować, czy będziecie chcieć bardziej ciepły relaksacyjny odcień albo zimną białą, na przykład podczas pracy. 

Następnym dużym atutem jest to, że są zupełnie ciche. W przypadku niektórych żarówek może wydawać się Wam, że huczą. Żarówki EyeComfort są zaprojektowane i wyprodukowane w ten sposób, żeby Wam nawet najmniejszy dźwięk nie przeszkadzał przy pracy.

Ich następnym dużym plusem jest to, że firma oferuje ogromny wybór kształtów i rozmiarów. Nie musicie się martwić, czy znajdziecie właściwy rozmiar żarówki EyeComfort. Przekonajcie się sami i poznacie ich wielkie atuty. 


 Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i