ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wskazówki i porady dotyczące prawidłowego budowania choinki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Wskazówki i porady dotyczące prawidłowego budowania choinki

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Sztuczne choinki mają wiele zalet. Ale musisz być przygotowany na to, jak drzewo wygląda po wyjęciu go z pudełka. Zajmie to tylko kilka minut i będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Czy zdecydowałeś się uratować nasze lasy i zdobyć sztuczną choinkę bożonarodzeniową? To dobry wybór. Kilka wskazówek na pewno się przyda, a Twoje drzewo będzie wyglądało tak, jak powinno wyglądać.

Jak to zrobić?

Aby drzewko zmieściło się w pudle, aby mogło do Ciebie dotrzeć w porządku, konieczne jest pozostawienie go w jednej linii. Oznacza to, że drzewo po rozpakowaniu nie ma rozciągniętych gałązek. W opakowaniu znajdziesz kilka części. Zależy to od wielkości zamówionego drzewa. Jeśli jest to małe drzewo, w opakowaniu znajdziesz tylko drzewo i jego stojak. Natomiast jeśli chodzi o drzewa dwumetrowe i wyższe, to drzewo składa się z dwóch części, i tu też znowu znajdziecie drzewostan.

Jak tylko rozpakujesz choinkę, koniecznie sprawdź najpierw, z ilu składa się z niej części. Jeśli chodzi o mniejszy rozmiar, po prostu wstawiasz go do stojaka. Jeśli chodzi o większe drzewo, które składa się z dwóch części, najpierw włóż dolną część do stojaka, a następnie włóż górną część tylko do dolnej części. Drzewo jest kompletne i gotowe do dalszej modyfikacji..

Przy każdymh drzewkuopis zawsze podaje, ile gałązek znajdziesz w paczce. Oznacza to, jak grube jest drzewo.  Więc z góry wiesz, na co możesz liczyć. Teraz od Ciebie zależy, jak rozłożysz poszczególne gałązki i jak je ukształtujesz. Możesz albo dopasować je klasycznie do linii prostych, albo przeciwnie, lekko zgiąć gałązki. Trzeba trochę cierpliwości, aby bawić się każdą pojedynczą gałązką, aby całe drzewo wyglądało schludnie.


Zalety sztucznej choinki

Ma swój urok, jeśli co roku kupujesz żywe drzewo. Ale to czasami wymaga dużo cierpliwości. Gdy kupisz jeden po długiej kolekcji, musisz go zabrać do domu. A to nie jest łatwe w przypadku dużych kawałków. Pocięcie na stojak, a po świętach znowu skomplikowane usunięcie. Nie mówimy nawet o tym, ile drzew wycina się z tego powodu każdego roku.

Z drugiej strony, sztuczne choinki mają więcej zalet. Nie musisz nigdzie dla nich iść. Kupujesz go tylko raz i możesz go używać co roku. Znowu i znowu. Po prostu co roku wyjmuj go z pudełka, kształtuj, wstawiaj do stojaka i gotowe. Bez skomplikowanego przycinania pasującego do stojaka. To takie proste. A po świętach wystarczy włożyć go z powrotem do pudełka i schować na długie lata. Bez bałaganu z opadłych igieł. Ponadto uratujesz nasze lasy, które już wystarczająco przerzedziliśm.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić różne typy i rozmiary. Od jodły, sosny po świerk . Od małych, które można postawić na stole, po naprawdę duże. Możesz wybierać spośród różnych odcieni, a także kolorów. Zawsze będą wyglądać luksusowo i sprawią, że święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. Oprócz drzewek w naszym e-sklepie można również kupić lampki choinkowe , których nie może zabraknąć.


Jak postępować podczas montażu sztucznego drzewa


Rozpakuj wszystkie przedmioty z pudełka.


Zamontuj stojak, stopniowo wkładając nogi w rowki.


Połącz ze sobą wszystkie części choinki.


Rozwiń spód choinki.


Rozwiń i dopasuj gałązki i końcówki pierwszej korony.


Rozłóż i dopasuj gałązki i czubki pozostałych pięter drzewa.


Zwolnij i wyreguluj górną część choinki.


Spójrz na choinkę z daleka i dopasuj gałązki do pożądanego ostatecznego kształtu.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i