ReviewsWidget_ReviewsAboutUs WiZ, oświetlenie na co dzień | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

WiZ, oświetlenie na co dzień

O markach produktów

Marcin

Inteligentne oświetlenie WiZ dopasuje się do Twojego stylu życia i stworzy odpowiednią atmosferę na każdą chwilę Twojego dnia. Wyróżnia się prostą instalacją i intuicyjną obsługą, a także szeroką gamą produktów.

Inteligencja i prostota przyciągają się, jeśli chodzi o WiZ. Przedstawiamy oświetlenie WiZ, które zmieni Twój dom w inteligentny dom i rozświetli go tak, jak tego potrzebujesz.

Jak uruchomić i zainstalować

WiZ działa zgodnie z ideą, że dobre oświetlenie nie wymaga instrukcji. Instalacja i podłączenie świateł WiZ jest bardzo łatwe. Wystarczy wkręcić żarówkę lub podłączyć światło. Aplikacja Wiz Connected poprowadzi Cię przez całą instalację, a także pokaże wszystkie zalety tego oświetlenia. Późniejsza kontrola oświetlenia jest również bardzo łatwa. Możesz skorzystać ze wspomnianej już aplikacji mobilnej, kontrolera WiZmote lub własnego głosu. Ponadto oświetlenie WiZ jest kompatybilne z większością inteligentnych ekosystemów domowych, takich jak Google Home, Siri czy Alex

Szeroka oferta produktów

Wybieraj z szerokiej gamy produktów, od standardowych żarówek LED po stylowe żarówki żarnikowe, lampy sufitowe i akcesoria specjalne. To zależy tylko od Ciebie, od czego zaczniesz.


Co wyróżnia WiZ?

Oświetlenie WiZ jest inteligentne i łatwe w użyciu. Pokochasz go również dzięki jego elastyczności, szerokiej ofercie produktów i świetnej aplikacji. Zakochaj się w niektórych jego funkcjach:


  1. Ustawienie sceny. Spraw, aby Twój dom był przytulny podczas rodzinnego obiadu i zapewnij swoim gościom niepowtarzalną wizytę. Oświetlenie Wiz Ci w tym pomoże.
  2. Sterowanie z dowolnego miejsca. Jesteś w pracy i zapomniałeś wyłączyć światła? Nie ma problemu, możesz sterować WiZ nawet podczas swojej nieobecności.
  3.  Harmonogramy czasowe. WiZ będzie podążał za Twoim codziennym rytmem, oraz za rytmem innych domowników.
  4. Rytm dobowy. Automatycznie dostosuje się do pory dnia, nie trzeba go w żaden sposób kontrolować. Oświetlenie Wiz pomaga wstać i nabrać energii podczas śniadania, a dzieciom skupić się na zadaniach domowych. Pod koniec pracowitego dnia zapewnia odpowiednie ustawienie światła do czytania lub relaksu.
  5. Monitorowanie zużycia energii elektrycznej. Będziesz kontrolować zużycie energii przez swoje oświetlenie dzięki przejrzystym statystykom bezpośrednio w aplikacji mobilnej.


Wszyscy domownicy nauczą się korzystać z WiZ. Instalacja jest wyjątkowo intuicyjna i prosta. Oprócz świateł nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, oświetlenie WiZ potrzebuje tylko Wi-Fi. Późniejsza kontrola oświetlenia jest również bardzo łatwa. Krótko mówiąc,stworzenie odpowiedniej atmosfery w domu nigdy nie było łatwiejsze.
Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i