ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wentylatory Rabalux odświeżą i rozświetlą | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Wentylatory Rabalux odświeżą i rozświetlą

O markach produktów

Marcin

Fani marki Rabalux łączą orzeźwienie w gorące letnie dni z inteligentnym oświetleniem.

Minęło 30 lat od pojawienia się na rynku produktów marki Rabalux. Przez te wszystkie lata czeska firma otworzyła drzwi na rynek w 13 krajach. W poprzednim artykule pokazaliśmy, że oferta lamp zewnętrznych Rabalux jest naprawdę szeroka. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej, na przykład inteligentnym wentylatorom i designerskim lampom w jednym pakiecie. Zamierzamy też pokazać jeszcze kilka nowości w świecie inteligentnego oświetlenia.  

Wentylator czy oświetlenie? Oba w jednym

W gorące letnie dni chronią Cię przed spoconym czołem. Wentylatory sufitowe Rabalux możesz przełączać za pomocą pilota, na przykład z wygodnej kanapy. A to nie wszystko. Doskonale sprawdzają się również jako inteligentne oświetlenie LED. Możliwość przyciemniania i sterowania za pomocą pilota lub przełącznika ściennego, które są w zestawie.

Możesz wygodnie ustawić żądaną jasność światła, dostosować temperaturę światła (w szerokim zakresie 3000 i 6500 kelwinów, w zależności od konkretnego modelu), oświetlenie nocne, włączać lub wyłączać lub regulować prędkość obrotową wentylatora. Najnowocześniejsze z nich dają również możliwość ustawienia funkcji pamięci, wyboru między trybem letnim i zimowym lub korzystania z maksymalnie sześciu prędkości. Sam spójrz. W skrócie: wentylator ze światłem od Rabalux to pełnoprawna alternatywa dla żyrandola.

Styl dla każdego pomieszczenia

Umieszczanie wentylatora sufitowego w Twoim domu to tylko kwestia Twojego stylu i upodobań. Dobrze pasuje dp salonów i kuchni, ale także toalet i łazienek. Dostępne są w kilku ciekawych wariantach kolorystycznych. Możesz więc odświeżyć się w dobrym stylu.

Zatrzymajmy się na chwilę przy designie. W naszej ofercie znajdziesz oczywiście również wentylatory z dużymi ramionami, jakie znasz. Ale Rabalux oferuje bardziej kompaktową alternatywę, którą najlepiej określa termin minimalistyczny. Średnica całego wentylatora wynosi około 50 centymetrów, co otwiera różne możliwości umieszczenia i wkomponowania w styl Twojego domu.

Nowości w inteligentnym oświetleniu

Rabalux ma więcej do zaoferowania w kategorii inteligentne oświetlenie. Dlaczego warto zerknąć na inteligentne oświetlenie od Rabaluxu? Wspomnijmy o intuicyjnym sterowaniu, za pomocą którego możesz ustawić wszystko, co chcesz za pomocą aplikacji. Miejsca, w których inteligentne oświetlenie Rabalux idealnie pasuje, można znaleźć w całym domu.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i