ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wentylatory nie tylko na lato | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Wentylatory nie tylko na lato

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Myśleliście o kupnie wentylatora, ale mówicie sobie, że zostawicie to na lato? Nie musicie. Swe wykorzystanie znajdą już teraz.

Wentylatory dla każdej pory roku 

Zna to większość z was. Jest lato. Gorąc, który w domu jest chyba jeszcze gorszy. Otworzyć okno? To jest nie do pomyślenia. Do domu wam się dostanie jeszcze większa duchota, niż ta, którą mieliście do tej pory. Do takich sytuacji mamy świetne rozwiązanie. Wystarczy kupić odpowiedni wentylator. Natomiast co zrobić z takim wentylatorem teraz, zimą? Uwierzcie, że nawet teraz wam się przyda. Pokażemy wam, jakie atuty może wentylator posiadać, dowiecie się również kilku istotnych faktów na ich temat. 

Letni oraz zimowy ruch 

Zanim kupicie wentylator, warto odpowiedzieć sobie na parę pytań. Głównymi będzie zapewnie rozmiar pomieszczenia i także to jaką odległość musi pokonać powietrze czy to, zimne czy ciepłe. Jest bardzo istotne, gdzie chcecie wentylator umieścić. Ważna jest także wysokość sufitu. To wszystko zależy od tego, czy kupicie wentylator miejszych lub większych rozmiarów, i także jaki rodzaj będziecie potrzebować. Do każdego pomieszczenia lub pokoju, gdzie będziecie je instalować, trzeba przystępować indywidualnie. Do wyboru macie klika rodzajów. Głównymi są wentylatory sufitowe, podłogowe lub stołowe. Do łazienki albo do toalety będzie wam odpowiadać wentylator odciągający, z którym natychmiast pozbędziecie się wilgoci albo nieprzyjemnego zapachu.
nullnull null

Jeżeli już wiecie, gdzie byście umieścili wentylator , przychodzi kolej na decyzję, czy będziecie go wykorzystywać tylko jako wentylator, czy również jako oświetlenie w pomieszczeniu. Na podstawie tego możecie sobie wybrać wentylator z oświetleniem lub bez oświetlenia. Wentylator z oświetleniem pasuje przede wszystkim do małego pomieszczenia, gdzie osobny wentylator i lampa nie zmieściłyby się. W ten sposób możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. U większości wentylatorów możecie oczywiście ustawić prędkość, którą będzie się cyrkulować powietrze. Jeżeli chcecie temperaturę w pomieszczeniu tylko lekko obniżyć, wystarczy wam niższy stopień. Jeżeli jest gorąc nie do wytrzymania, większa intesywność rozwiążę ten problem. 
null 
 

Nie musicie się martwić, że będziecie musieli się nieustanie wspinać na krzesło, aby nastawić wentylator. Większość z nich ma bowiem pilot, dzięki któremu sterowanie jest łatwe i wygodne. Jeżeli lubicie klasykę, to też nie stanowi problemu, wiele wentylatorów ma łańcuchowe sterowanie, gdzie wystarczy pociągnąć za łańcuszek i wentylator uruchomicie albo zatrzymacie.
 
Co się tyczy ruchu zimą, niektóre wentylatory mają funkcję, która zapewni wam większe ciepło w pomieszczeniu. Wsteczny ruch albo też funkcja revers stanowi  odpowiedź na to, do czego i jak służy wentylator w chłodnej pogodzie, gdy zdecydowanie przyda się ogrzać pomieszczenie. Do tego wykorzystuje się wsteczny ruch śmigła. Ten odwrortny ruch powoduje przemieszanie się ciepłego powietrza spod sufitu z tym chłodniejszym przy podłodzę. To skutkuje tym, że się przestrzeń nagrzewa się i wy w ten sposób macie więcej ciepła. Oprócz tego, że ciepłe powietrze może okazać się pomocne, na pewno odczujecie także oszczędności w ogrzewaniu, . Więc po prostu, nie ważne czy jest lato albo zima, wentylator zawsze się przyda.  
null 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i