ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Walentynkowe inspiracje | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Walentynkowe inspiracje

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Boże Narodzenie już minęło, ale przed nami jest kolejne miłe święto. To nic innego niż własnie Walentynki – święto zakochanych. Macie już dla Waszego ukochanego prezencik?

Jak co roku z pewnością zadają sobie Państwo pytanie, czym sprawić radość swojemu ukochanemu. Kobiety często ucieszy biżuteria lub perfum, jednak co roku przeważnie sięgacie po to samo. Co powiedzą Państwo na zmianę w tym roku, by Waszego ukochanego czy ukochaną obdarować jakąś ładną uroczą lampką.

Lampki dla zakochanych

Jednym z pomysłów na wspaniały prezent walentynkowy może być któraś z naszych lampek. Na tą okazję najlepiej nadają się na przykład różne różowe albo czerwone lampki, ponieważ kolory te to kolory typowe na Walentynki. Tutaj znajdą Państwo również różne lampki w kształcie serca, które sprawią radość zarówno mężczyznom jaki i kobietom. Za każdym razem, kiedy taką lampkę sobie włączycie, przypomnicie sobie piękne święto zakochanych, z okazji którego otrzymaliście prezencik. 
null             null

Lampką dekoracyjną nigdy nic nie zepsujcie

Jeśli sądzą Państwo, że co prawda lampką sprawilibyście radość, jednak później z całą pewnością nie byłaby ona wykorzystana, możecie zdecydować się na wybór oświetlenia dekoracyjnego. Oświetlenie dekoracyjne można bowiem umieścić na przykład tylko na półeczce, gdzie oprócz funkcji oświetlenia pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Większość z nich jest bowiem na baterie, w związku z tym obdarowany nie musi ograniczać się jedynie do umieszczania go wyłącznie tam, gdzie w pobliżu znajduje się gniazdko elektryczne. 
null                            null 
Być może Wasza droga połówka ma słabość do różnych dekoracji ściennych. Jeśli tak również w Waszym przypadku, zainspiruje Was z pewnością pomysł bycia oryginalnym, by dać w prezencie walentynkowym oświetlany obraz, który wygląda jakżeby inaczej niż doskonale. 
null 
 

O stylowej dekoracji się nie zapomina

Żebyście jednak stworzyli również romantyczną atmosferę, możecie ozdobić Wasz pokój różnymi dekoracjami w kształcie serca, światełkami lub napisem "LOVE". Również w ten sposób okażecie Waszej ukochanej zainteresowanie i starania. Oprócz prezentu ważne jest również to, by przede wszystkim wiedzieć, że druga osoba myśli o Was i zada sobie trud z przygotowaniem Waszego wspólnego święta. Nawet romantyczny film z całą pewnością będzie się Wam lepiej oglądać przy delikatnym świetle różnych dekoracji czy lampek. W związku z tym nie zapomnijcie o gustownej dekoracji!
Mamy nadzieję, że w tym roku zainspirowaliśmy Was i że dzięki nam macie już pomysł, jaką walentynkową niespodziankę dla Waszego ukochanego czy ukochanej wymyślić.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i