ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Sztuczne drzewko. Świąteczna atmosfera, która nie znika | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Sztuczne drzewko. Świąteczna atmosfera, która nie znika

Aktualności i powiadomienia

Marcin

W ofercie sztucznych drzewek w naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów, których na pierwszy rzut oka nie odróżnisz od żywych.

Tradycje bożonarodzeniowe są różne w każdym domu. Tak jak istnieją rodzinne tradycje dotyczące tego, jakie potrawy będą serwowane na wigilijnym stole, tak i wśród nas są miłośnicy żywych i sztucznych drzew iglastych. Jest to najbardziej tradycyjna dekoracja, która zdobi nasze domy podczas Bożego Narodzenia. Warto więc zastanowić się, jaki rodzaj będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.  

Zalety żywego i sztucznego drzewa

Rozróżnienie, czy lepsze jest żywe drzewko, czy sztuczne, jest czysto subiektywne. Ale prawda jest taka, że każde ma swoje zalety i wady.


Żywe drzewo wyróżnia się niepowtarzalnym zapachem, który jest nieodłącznym elementem okresu świątecznego. Oprócz tego będziesz mieć oryginalne drzewko co roku i nie będziesz nim znudzony po kilku tygodniach. Do wad natomiast należy zmienianie koloru i gubienie igieł, które z czasem niszczeją wraz z utratą wytrzymałości. Na koniec musisz poświęcić mu więcej czasu i uwagi. Od wyboru, przez transport do domu, po dekorowanie i opiekę nad nim. Oczywiście nie możemy zapomnieć o stronie finansowej — każdego roku wydajesz na to część swojego świątecznego budżetu.


W porównaniu z prawdziwym drzewem iglastym, zaletą sztucznego drzewka jest to, że nigdy nie zrzuca igieł, nigdy nie żółknie i zawsze zachowuje swój regularny, symetryczny kształt. Ponadto nie musisz co roku zajmować się jego kupowaniem czy transportem. Więc zaoszczędzisz czas i pieniądze. Możesz je wybrać w zaciszu swojego domu i przygotować np. na początku Adwentu. Wreszcie, wybierając sztuczne drzewo iglaste, uratujesz środowisko. Co roku przed Bożym Narodzeniem wycina się dziesiątki milionów żywych drzew. Z drugiej strony nie możesz tak po prostu pozbyć się drzewka i musisz przemyśleć jego całoroczne przechowywanie.


Szeroka gama sztucznych drzewek

Podczas wyboru musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze jego wysokość. Zależy to głównie od dwóch czynników: twoich preferencji i odpowiedniej ilości miejsca. W naszym sklepie możesz wybierać spośród mniejszych drzewek o rozmiarze od 30 aż do 90 centymetrów. Świetnie sprawdzają się jako dekoracje stołu lub dekoracje półek. Przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach. I nie wymahają wiele pracy. Najmniejsze są już dostarczane w ostatecznej formie i zawierają podstawkę.


Jeśli masz więcej miejsca i chcesz mieć drzewko, które naśladuje żywe drzewo i jego rozmiar, możesz wybrać jedną z kilku opcji. Możesz wybierać spośród wysokości 120 cm, 150180220 cm, lub prawdziwych gigantów z wysokością 250 cm. Ale rozmiar to nie wszystko. Do wyboru są również imitacje różnych rodzajów drzew iglastych, ale różnią się one także szorstkością czy średnicą.


Drzewka, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, mają następujące cechy:

  • Mają naturalny wygląd, więc na pierwszy rzut oka nie można ich odróżnić od żywych 
  • Możesz zmniejszać i zwiększać średnicę drzewa (zgodnie z określonym typem)
  • Stojaki są dołączone do drzewek

Stawiaj, umieszczaj, dekoruj, czyść, przechowuj

Na koniec podamy kilka wskazówek, jak korzystać ze sztucznego drzewka.


Stawianie

Choinka składa się z jednej lub dwóch części, które można po prostu złożyć. Po umieszczeniu jej w podstawce wystarczy uformować gałązki. Możesz rozciągnąć gałęzie na dowolną szerokość. Formowanie może zająć nawet kilkadziesiąt minut. Szczegółowe porady i wskazówki dotyczące budowy choinki znajdziesz w naszym artykule.


Miejsce docelowe

Sztuczne drzewko ma takie same opcje umieszczania jak prawdziwe. Najmniejsze można wykorzystać jako dekoracje w dowolnym miejscu, większe idealnie sprawdzą się w miejscach, które stanowią centrum rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Krótko mówiąc, tam, gdzie lubisz najbardziej i gdzie spędzasz najwięcej czasu z najbliższymi.


Dekorowanie

Ozdabianie sztucznego drzewka nie różni się niczym od dekorowania prawdziwego. Podstawą wszystkiego są łańcuchy świetlne LED, które znajdziesz również w naszym sklepie. Pozostałe dekoracje zależą wyłącznie od Ciebie. Jeśli chcesz już udekorowane drzewko, wybierz spośród w pełni udekorowanych.


Po świętach

Sprzątnięcie sztucznego drzewka (w przeciwieństwie do żywego) zajmie Ci minimalną ilość czasu. Nie musisz zajmować się spadającymi igłami lub rozlaną wodą. Przechowywanie wiąże się oczywiście przede wszystkim z jego wielkością – najmniejsze z łatwością zmieści się w szafce, a dla większych najlepiej sprawdzi się piwnica lub garaż.
Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i