ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przełomowa funkcja SpaceSense, nowa aplikacja i produkty WiZ | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przełomowa funkcja SpaceSense, nowa aplikacja i produkty WiZ

O markach produktów

Marcin

Dzięki funkcji SpaceSense WiZ wprowadza rewolucyjną innowację do oświetlenia domowego. Ponadto wprowadza nową aplikację WiZ V2 oraz nowe produkty.

Jeszcze większy komfort dla użytkownika. To krótkie podsumowanie nowej aplikacji, funkcji i produktów z inteligentnego oświetlenia WiZ. Dzięki nim Twój dom będzie wygodniejszy i przyjemniejszy.

SpaceSense – przełomowa innowacja w oświetleniu domowym

Podstawy unikalnej funkcji SpaceSense opierają się na rewolucyjnej, opatentowanej technologii wykrywania sieci Wi-Fi, która przenosi automatyzację domu na nowy poziom. Sygnały Wi-Fi znajdujące się w pokoju służą do wykrywania ruchu. Wykrywają niewielkie zakłócenia sygnału Wi-Fi, gdy ktoś znajduje się w danej lokalizacji. Te niewielkie wahania siły sygnału są rejestrowane przez system, a światła WiZ uczą się, czy osoba lub przedmiot poruszają się w pomieszczeniu. Wykrywanie działa we wszystkich kierunkach i nie wymaga bezpośredniej widoczności, czujników, i baterii podczas instalacji w porównaniu z tradycyjnym czujnikiem ruchu. Nie musisz się też martwić o naruszenie swojej prywatności. SpaceSense nie wykrywa dokładnej lokalizacji osób, a także nie rozpoznaje twarzy . Zebrane dane nie są przekazywane do Internetu ani usług w chmurze.


SpaceSense ułatwi Ci życie każdego dnia. Automatycznie włączy światło w pomieszczeniu, gdy tylko wejdziesz, i wyłączy je, gdy z niego wyjdziesz. System idzie jeszcze dalej dzięki indywidualnym ustawieniom. Możesz na przykład uniemożliwić zwierzętom włączanie i wyłączanie światła, gdy poruszają się po pokoju. Aby to zrobić, po prostu zainstaluj co najmniej dwa światła w każdym pokoju i połącz je z aplikacją WiZ V2.


Nowa aplikacja WiZ V2

Po raz pierwszy od premiery w 2016 roku WiZ przeprojektowuje swoją aplikację, która jest rdzeniem całego ekosystemu, łącząc i przekazując wszystkie jego funkcje. Wymaga instalacji, aby z niego korzystać, ponieważ nie jest to aktualizacja oryginalnej wersji, ale nowość. Posiada wiele nowych funkcji, w tym wspomniany SpaceSense. Jego największymi zaletami są jeszcze lepsze i uproszczone sterowanie. Wystarczy kilka kliknięć, aby robić rzeczy zgodnie ze swoimi potrzebami.


Kolejnym ulepszeniem układu aplikacji jest jej przejrzysty wygląd i płynniejsza interakcja. Strona główna zawiera przegląd wszystkich pomieszczeń, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy światła są włączone, poziom jasności i aktualnie używane tryby. Po prostu przesuwając palcem po ikonie pokoju, możesz dostosować swój nastrój, dostosować jasność lub przeglądać grupy urządzeń w aplikacji. Wszystko to jest intuicyjne i szybkie.

Nowe produkty WiZ

Firma Signify stale poszerza swoje portfolio produktów o nowe rodzaje świateł i lamp, dzięki którym możesz urządzić swój dom dokładnie według własnego gustu.


przenośny słupek oświetleniowy typu flop to doskonały wybór dla Ciebie, jeśli chcesz rozświetlić całe pomieszczenie niezliczoną liczbą kombinacji kolorów. Ta wysoka lampa podłogowa stworzy pożądaną atmosferę dzięki efektom świetlnym, które odbijają się na ścianach pomieszczenia. Jego podstawka jest  również wyjmowana. Możesz umieścić lampę w dowolnym miejscu.


Nowość z rodziny lamp stołowych i podłogowych WiZ to Bar Linear Light. Jest to wąska szyna świetlna emitująca wiele kolorów. Ze względu na swoje gabaryty nadaje się do mniejszych pomieszczeń.


Jeśli szukasz przemyślanego sposobu na rozjaśnienie przestrzeni w swoim domu, panel sufitowy o smukłej i eleganckiej konstrukcji pasującej do każdego wnętrza jest tutaj dla Ciebie.


Możesz również użyć produkty WiZ na zewnątrz. Zewnętrzny String Light rozjaśni Twój ogród lub balkon z 16 milionami kolorów, i to nie tylko w okresie świątecznym. Lampa jest w pełni wodoodporna i może z łatwością wytrzymać wpływ warunków atmosferycznych. Oferuje pełną paletę światła białego i kolorowego, dzięki czemu można upiększać przestrzenie zewnętrzne i wewnętrzne o każdej porze roku.


Najnowszym akcesorium oświetleniowym jest Inteligentny przycisk, który pozwoli Ci sterować oświetleniem za pomocą jednego kliknięcia. Ten przenośny przycisk wysyła polecenia bezprzewodowo prosto do świateł, więc działa również z niedziałającym połączeniem Wi-Fi. Możesz przykleić go do ściany lub przyczepić do dowolnej metalowej powierzchni (np. lodówki), ponieważ z tyłu posiada magnes.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i