ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oszczędzaj energię dzięki produktom firmy Philips | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oszczędzaj energię dzięki produktom firmy Philips

O markach produktów

Marcin

Możesz łatwo oszczędzać energię, wybierając odpowiednie oświetlenie i żarówki. Produkty marki Philips spełniają takie kryteria.

Wybierając nowe oświetlenie lub żarówki, należy również wziąć pod uwagę ich wydajność. Powoduje to znaczne oszczędności energii. W portfolio marki Philips znajduje się wiele produktów, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd.

W jaki sposób żarówki Philips oszczędzają energię?

Wszystkie lampy LED firmy Philips umozliwiają do 90% mniejsze zużycie energii w porównaniu z klasycznymi żarówkami. Na tym polega główna różnica, a zawdzięczamy to technologii diod LED, która zużywa do 80% mniej prądu niż inne żarówki. Jednocześnie żarówka LED wytwarza, podobnie jak klasyczna, przyjemne, ciepłe światło, które tworzy przytulną atmosferę w Twoim domu.


Kolejnym ważnym elementem oszczędzania energii jest długa żywotność żarówek. Żarówka LED firmy Philips może świecić do 15 000 godzin, czyli 15 razy dłużej niż klasyczna żarówka. Możesz łatwo sobie wyobrazić, ile odpadów wytwarzają klasyczne żarówki w porównaniu do żarówek LED. Oprócz tego, że nie będziesz musiał często wymieniać żarówek, znacząco pomożesz również środowisku.


Oprócz oszczędności energii diody LED firmy Philips mają jeszcze dwie kluczowe zalety. Pierwszą z nich jest wysoka jakość żarówek, które zapalają się natychmiast, bez nagrzewania. Ponadto niektóre z nich można ściemniać, dzięki czemu pomogą Ci stworzyć odpowiednią atmosferę.


Oferta żarówek firmy Philips

Możesz kupić żarówki LED firmy Philips w wielu kształtach i rozmiarach. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze.


Przełącznik sceny

Żarówki oraz kinkiety lub plafony SceneSwitch wyróżniają się funkcją, dzięki której możesz wybrać spośród 3 trybów świecenia. Zmiana atmosfery w pokoju zależy wyłącznie od Ciebie. Naciskając istniejący włącznik, zmienisz jasne światło do pracy w przyjemne oświetlenie na rodzinny obiad.


Ciepły blask

Koncepcja ciepłego, białego światła nie jest atrakcyjna tylko w miesiącach zimowych. Dzięki WarmGlow będziesz go mieć zawsze wtedy, gdy zechcesz odpocząć i zrelaksować się. Będzie pasować do każdego miejsca w Twoim domu - od kącika do pracy po kuchnię.


Klasyczne żarówki dekoracyjne

Jesteś fanem stylu klasycznego lub retro? A może wolisz minimalistyczny, nowoczesny design? Znajdziesz cos dla siebie w obu przypadkach, ponieważ żarówki dekoracyjne Philips są produkowane we wszystkich tych wariantach. Nadają każdemu pomieszczeniu wyjątkowy wygląd, niezależnie od tego, czy są włączone, czy wyłączone.


Światło LED, które jest delikatne dla oczu

Spraw sobie oświetlenie, które będzie delikatne dla Twoich oczu. Oświetlenie Philips EyeComfort zostało stworzone tak, aby gwarantowało maksymalną ochronę i komfort Twoim oczom. Dzięki EyeComfort nie musisz się martwić o szkodliwe migotanie lub odblaski, które mogą powodować bóle głowy. Źródła LED EyeComfort charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem zniekształceń barw, dzięki czemu w świetle dziennym zawsze zobaczysz swój dom tak, jak do niego przywykłeś.


Bardzo wydajna żarówka

Jak dotąd najbardziej ekonomiczna żarówka marki Philips, czyli Ultra Efficient. Jeśli szukasz naprawdę ekonomicznej i wydajnej żarówki, to jest to właściwy wybór dla Ciebie.


Dlaczego technologia Ultra Efficient jest o krok dalej w porównaniu z żarówką LED?

  • Zużywa prawie jedną trzecią energii i oszczędza 60% energii w porównaniu z klasyczną żarówką LED.
  • Oszczędza pieniądze dzięki mniejszemu zużyciu energii.
  • Jej średnia żywotność sięga 50 000 godzin (trzy razy dłużej niż żywotność klasycznej żarówki LED).
  • Jest przyjazny dla środowiska (zmniejsza ślad węglowy i ogranicza ilość odpadów materiałowych).


Inteligentna żarówka Philips Hue

Inne energooszczędne opcje, które pomogą Ci oszczędzać energię, obejmują inteligentne żarówki z technologią Philips Hue. Oprócz tego, że światła zużywają mniej energii, gdy są przyciemnione, ich zalety dotyczą zwłaszcza automatyzacji. Dzięki intuicyjnemu inteligentnemu oświetleniu nigdy nie zdarzy Ci się np. zapomnieć wyłączyć światła wychodząc z domu. Philips pomoże Ci w oszczędzaniu energii. I sam wyłącza światła.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i