ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlenie tarasu, które bawi | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlenie tarasu, które bawi

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Oświetlenie tarasowe jest idealnym przewodnikiem przez długie letnie noce. Wybierz te dla siebie w naszym sklepie.

Czy jesteś jednym z miłośników długich letnich wieczorów na tarasie? Jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie możesz wybierać spośród kilku rodzajów oświetlenia i setek lampek. Opcji jest wiele, więc poczytajmy o nich.

Oświetlenie ścienne

Kinkiety powinny być częścią każdego tarasu. Łączy w sobie czysto praktyczną funkcję wygodnego przejścia z przestrzeni zewnętrznej do domu (i odwrotnie), a także funkcję estetyczną. Są idealnym sposobem na subtelne oświetlenie ścian, na których są umieszczone. Na większości tarasów spotkasz bardziej nowoczesne rodzaje oświetlenia, ale nie bój się poszukać też mniej popularnych, takich jak kinkiety przypominające latarnie uliczne lub lampy. Spośród nich wszystkich polecimy Ci jeden z naszych topowych produktów, którym jest LUNU marki Brilagi

Wskazówka: jeśli chcesz oszczędzać energię i środowisko, spójrz na kategorię solarnych kinkietów.


Oświetlenie sufitowe

Ponieważ wspomnieliśmy o kinkietach, których nie powinno zabraknąć na żadnym tarasie, jest to podwójnie prawdziwe w przypadku lampy sufitowe. Jeśli masz miejsce tylko dla jednego, pamiętaj, że dopasowanie go do sufitu ma znaczenie. W naturalny sposób sugeruje, że jego centrum powinno dominować, ale także zastanowić się, jakie inne miejsca są kluczowe dla jego oświetlenia. Oczywiście duży taras może obsłużyć więcej niż jedną lampę sufitową, ale należy uważać, aby nie przesłonić go zbyt dużą ilością lamp. Wybierając światła, pomyśl także o kolorze światła i temperaturze barwowej. Aby uprościć, załóżmy, że szczęśliwe medium nie jest odsuwane na bok. Oświetlenie tarasu nie powinno być w zbyt ciepłych barwach i jednocześnie niezbyt zimnych barwach (odcienie niebieskiego). Klasykiem jest oświetlenie sufitowe, którego wartość chromatyczności wynosi około 4000 kelwinów.

Wianki zewnętrzne

Łańcuszki i girlandy świetlne są nie tylko na przyjęcia i wesela. Są sposobem na sprawienie, by Twój taras po zmroku wyglądał jak miejsce z romantycznego filmu. Należy do balustrad, ścian, sufitów i w zasadzie wszędzie tam, dokąd chcesz się udać. Ze środowiska włoskich wiosek girlandy dotarły do przemysłowo nastrojonych przestrzeni w całej Europie, a z czasem do ogrodów i tarasów. I nie jest to zaskakujące, ponieważ mogą stworzyć wspaniałą atmosferę.


Oświetlenie wiszące

Nieczęsto widzimy oświetlenie wiszące na tarasach. Ale to nie znaczy, że tam nie pasuje. Żyrandole plenerowe na łańcuszkach nawiązują głównie do stylu vintage inspirowanego pierwszą połową XX wieku. Wygląda szczególnie ładnie nad siedzeniem na zewnątrz w środku nad stołem. Idealnie komponuje się z metalowymi elementami mebli ogrodowych i zaleca się, aby dobrać go dokładnie pod kątem jego koloru. Możesz sobie wyobrazić, jak to eleganckie światło marki BRILAGI podniesie styl Twojego tarasu .

Podświetlenie czujnika

Myśląc o rozwiązaniach oświetleniowych, nie sposób nie wspomnieć również o światłach z czujnikami. Po ich zakupie nie musisz dotykać żadnego przełącznika. Ponieważ światła z czujnikami reagują na ruch wokół nich. Nie musisz więc szukać przełącznika i poczujesz się bezpieczniej. Dzięki nim nie musisz martwić się fałszywymi alarmami oraz niepotrzebnym włączaniem i wyłączaniem, ponieważ nie będą rozpraszać ich owady ani Twoje zwierzaki. Oświetlenie z czujnikiem można znaleźć w kategorii ściany i  sufitowe oświetlenie zewnętrzne .Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i