ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlenia profesjonalne | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlenia profesjonalne

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Czy potrzebujecie jakościowe oraz bezpieczne oświetlenia do waszej firmy albo podobnych komercyjnych przestrzeni? U nas sobie wybierzecie, co więcej z przedłużoną gwarancją 5 lat.

Nie lekceważcie doniosłość oświetleń w przestrzeniach komercyjnych 

Tak samo ważne jak oświetlenie wewnętrzne jest także oświetlenie w różnych pomieszczeniach komercyjnych, technicznych oraz przemysłowych. Do tych punktów są przeznaczone oświetlenia spelniające lekko wyższe wymagania, niż w przypadku klasycznych oświetleń wewnętrznych. Jeżeli chcecie mieć nawet te miejsca w waszej firmie, fabryce albo innych przemysłowych halach dobrze naświetlone, jest istotne wybrać właściwe oświetlenia. Właśnie do tych celów są tutaj lampy profesjonalne, które są przeznaczone do tych miejsc.
null
Większość firem oprócz oświetleń wewnętrznych będzie potrzebować także te zewnętrzne. W obu przypadkach, w przypadku wewnętrznych zarówno jak w przypadku zewnętrznych oświetleń, jest konieczne myślić o wyższej IP ochronie. Na zewnątrz oczywiście przeciw deszczu, wiatru albo innym warunkom klimatycznym, w środku budynków jest natomiast IP ochrona także istotna włąśnie przeciw kurzu, brudu albo innym ciałom stałym, które mogą z oświetleniem interagować. W róznych magazynach bywa także większy stopień wilgoci oraz chłód, co wymaga również wyższą IP ochronnę. Do tego rodzaju hal, magazynów albo innych przestrzeni komercyjnych polecamy IP44 oraz więcej. U naszych oświetleń profesjonalych to wszystko oczywiście znajdziecie. Inne oświtlenia, które możecie w tych pomieszczeniach zastosować, są techniczne oświetlenia. Tutaj możecie wybrać różne reflektory, klasyczne reflektory, także LED reflektory, świetlówki oraz inne przemysłowe oświetlenia.
null 

Przedłużona gwarancja 5 lat na oświetlenia w kategorii profesjonalych oświetleń

Tak jak u nas bywa, mamy dla was coś ekstra. Na wszystkie oświetlenia w kategorii oświetleń proesjonalych uzyskacie przedłużoną gwarancję 5 lat. Nie musicie się więc martwić, że sobie wyposażycie całą halę, czy magazyn oświetleniamy profesjonalnymi i do dwóch lat przestaną działąć. Jesteśmy pewni jakością naszych oświeteń, więc możecie na naszych lampach polegać. Jeżeli natomiast coś się jednak wydarzy, z gwarancją 5 lat nie będziecie zmuszeni do wydawania pieniędzy za naprawę lamp.
Jeżeli potrzebujcie właściwe jakościowe oświetlenia do waszej firmy, lub przeciębiorstwa, wystarczy sobie wybrać z pośród naszych lamp profesjonalych

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i