ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlenia marki Artemide | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlenia marki Artemide

O markach produktów

Marcin

Czy lubicie luksus i styłowe towary? Oświetlenia marki Artemide Wam zapewnią dwa w jednym. I nie tylko to!

Jakość i niepowtarzalny styl, to marka Artemide!

Oświetlenia marki Artemide mają swe korzenie we Włoszech. Marka to powstała już w roku 1960 niedaleko Mediolanu. Marka została założona przez dwóch mężczyzn: Ernesta Gismondi i Sergia Mazzę. Oświetlenia marki Artemide koncentrują się na projektach i tworzeniu oświetleń dla domu, biura, zewnętrznych przestrzeni, ale także architektonicznych obiektów. Spółka Artemide dzięki nieustającemu postępowi dostała się na czołówkę, jeżeli chodzi o designerskie oświetlenia.
 
null 
Ich niepowtarzalność opiera się przede wszystkim w oryginalnych i nadzwyczajnych kształtach. Jest to zasługa  największych, czołowych designerów. Dzięki temu, że firma wykorzystuje najnowocześniejsze, sprawdzone technologie, powstają produkty najwyższej jakości. Ze względu na to, że są prawdziwą jakościową czołówką nowoczesnego designu, są pokazywane w muzeach i designerskich kolekcjach. I to nie tylko w naszych stronach, lecz na całym świecie.
Oświetlenia marki Artemide znajdziecie chyba we wszystkich kategoriach.Począwszy od różnych lamp albo lampek kończąc na sufitowych oświetleniach, żyrandolach i wielu innych. Także w kategorii oświetleń LED znajdziecie tę markę. Krótko mówiąc każdy, kto lubi nadzwyczajne oświetlenia i niepowtarzalny design, marka Artemide jest dla was. 
null null
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i