ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oryginalne oświetlenia marki UMAGE | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oryginalne oświetlenia marki UMAGE

O markach produktów

Marcin

Nietypowy design i zadbanie o środowisko? To wszystko wam zagwarantuje marka UAMAGE.

Co marka UMAGE oferuje?

Marka UMAGE ma w sobie jakiś czar. Najprawdopodobniej wynika to z jej pochodzenia. Chodzi bowiem o skandynawskiego producenta. Produkty tej marki łączą estetykę, prostotę i funkcjonalność. Opracowanie oświetleń jest bardzo przemyślane i bierze tutaj pod uwagę istotny aspekt, którym jest stan środowiska. Jego wynikiem i celem jest interesujący, perfekcyjny design i także wytrzymałość. Również opakowanie oświetleń jest bardzo gustowne. Stylowe paczki, do których producent pakuje te oświetlenia, dodają idealnie wykańczają ten niepowtarzalny produkt.
     
 
Design oświetleń ma w sobie zawsze odcień północnego krajobrazu. Korzenie całej produkcji i oświetlenia są zawsze w sercu duńskiej Kopenhagi. Produkcja rozpoczęła się w roku 2008. Od tej pory ta marka nieustanie się rozwija i ekspanduje do wielu krajów na świecie. W tym momencie możecie ją znaleźć w ponad 2000 sklepach w różnych państwach świata.
     

Asortyment

Co się tyczy asortymentu, aktualnie w naszym sklepie znajdziecie mnóstwo niepowtarzalnych kloszy od tego producenta, które nie będą służyć tylko jako oświetlenie. Gdy tylko zagłębicie się w ofercie tej marki, zrozumiecie że chodzi w niej przede wszystkim o świetny designerski element i dominantę całego pomieszczenia. Do kloszy także nie może zabraknąć zasilających kabli, na których klosze umieścicie. Dzięki temu powstanie wam piękny żyrandol. Na pierwszy rzut oka klosze mogą wyglądać obszernie, natomiast są bardzo lekkie. Nie musicie się obawiać, żeby pod nimi runie sufit.
 
Jeżeli nie zetknęliście się do tej pory z naprawdę interesującym oświetleniem z niepowtarzalnym północnym designem, to marka UMAGE to wszystko oferuje. Odkyjcie z z nami czar tych pięknych lamp.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i