ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nowy zautomatyzowany magazyn dla szybszej i sprawniejszej obsługi Twoich zamówień. | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nowy zautomatyzowany magazyn dla szybszej i sprawniejszej obsługi Twoich zamówień.

Nowy zautomatyzowany magazyn dla szybszej i sprawniejszej obsługi Twoich zamówień.
O firmie

Marcin

Liderlamp, drugi co do wielkości internetowy sprzedawca oświetlenia w Europie, aktywnie reaguje na rosnące zapotrzebowanie oraz rosnące wymagania klientów w zakresie szybkości i jakości obsługi. Spółka kończy budowę dwóch nowych hal magazynowych, wdrażając jednocześnie nowy system zarządzania magazynem, który pozwoli zautomatyzować proces przygotowania towaru.

Liderlamp należy do znanych firm w świecie e-commerce, o czym oprócz tysięcy pozytywnych recenzji zadowolonych klientów, świadczy wielokrotne umieszczanie firmy w rankingach europejskich liderów świata cyfrowego.


Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na nasze towary i dalszym poszerzaniem asortymentu, w ostatnich latach stopniowo wzrastało zapotrzebowanie na większą powierzchnię magazynową. Inwestycja w nowy magazyn okazała się logicznym krokiem strategicznym.


Więcej automatyzacji przestrzeni i procesów


Oddana w październiku do użytku hala magazynowa o powierzchni ponad 9000 mkoraz nowa hala na 4500 palet o wysokości 19 m pozwolą firmie na znaczne zwiększenie powierzchni magazynowej, a za tym idzie na wyższe stany magazynowe i szybszą reakcję na popyt.


Co więcej, wraz ze zwiększeniem pojemności magazynowej, Liderlamp wdrożył także nowy system mySTOCK® WMS (Warehouse Management System) firmy Kvados a.s., który potrafi optymalizować procesy magazynowe za pomocą sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Automatyzacja pomoże usprawnić proces kompletowania towaru i przygotowania go do wysłania do klienta. Klienci mogą wtedy wcześniej cieszyć się swoimi zamówieniami.
Nowo wybudowane powierzchnie (zaznaczone na mapie na czerwono) uzupełnią kilka oryginalnych hal magazynowych dawnego terenu przemysłowego, w których mieści się także dział logistyki i centrum obsługi klienta. Centrum administracyjne firmy zlokalizowane wraz z trzema innymi halami magazynowymi w pobliżu.Wycieczka do historii Liderlamp

Liderlamp istnieje na rynku od 25 lat i w tym czasie udało mu się wyrosnąć na drugiego co do wielkości gracza na internetowym rynku oświetlenia. Działa w 26 krajach Europy. 

Obecnie sprzedajemy ponad 200 marek oświetlenia, mamy 50 000 typów produktów w naszym asortymencie, ponad 2 miliony sztuk w magazynie i do tej pory z sukcesem dostarczyliśmy naszym klientom ponad 4 miliony zamówień.


Klienci zawsze są na pierwszym miejscu


Zdajemy sobie sprawę, że tylko zadowolony klient wraca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferować przejrzysty i pełen inspiracji sklep internetowy, wygodne zakupy oraz szybką i niezawodną dostawę, a także rozwiązywanie ewentualnych problemów. Potrzeby i wymagania naszych klientów stale rosną i wiemy, że inwestując w ich satysfakcję możemy pozytywnie wpłynąć na dalszy rozwój naszej firmy. Dlatego nieustannie dostosowujemy nasz asortyment do aktualnych potrzeb klientów i szukamy nowych sposobów na lepsze działanie, w czym niewątpliwie pomoże nam nasz nowy magazyn.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i