ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nigdy więcej użądleń, zaopatrz się w pułapkę na owady | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nigdy więcej użądleń, zaopatrz się w pułapkę na owady

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Wysokiej jakości pułapka na owady jest prawdopodobnie jedną z inwestycji, które uważasz za mniej ważne. Ale obiecujemy, że nie pożałujesz. Nie usłyszysz denerwującego brzęczenia wokół głowy.

Wyobraź sobie idealną letnią noc. Siedzisz ze znajomymi na tarasie, jesz dobre jedzenie z grilla, bawisz się i zapominasz o wszystkich zmartwieniach. Ale potem słyszysz brzęczenie, które zbliża się dramatycznie. I zaczyna się walka z czasem. Patrzysz na swoje ramiona, ręce i nogi. I zanim dowiesz się, na których częściach twojego ciała wylądował twój przeciwnik, jest już w stanie ssać twoją krew. Czy wiesz, że możesz łatwo uniknąć podobnych, nieco przerażających przypadków?

Wiele rodzajów pułapek na owady

Pułapki na owady, które znajdziesz w naszej ofercie, można podzielić na dwie główne kategorie – elektryczne i klasyczne. Istnieje coraz więcej różnych rodzajów pułapek na owady. Małe pułapki elektryczne działają na zasadzie oświetlenia LED, które jest podłączone do sieci. Owady są wabione urokliwym światłem, któremu nie mogą się oprzeć. Jednak masywne elektryczne środki odstraszające owady, które działają z promieniowaniem UV, są również idealną opcją. Ich największą zaletą jestrozmiar obszaru,który łatwiej uchwyci nieproszonego gościa Twojej uroczystości. Nie możemy zapomnieć o zewnętrznych lampach LED z wbudowaną pułapką, pułapkach solarnych, które oszczędzają bólu związanego z wysokimi rachunkami za prąd, czy pułapkach, które można ładować za pomocą kabla USB.


Cichy, bezpieczny i bezwonny

Pułapki na owady znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się cichą pracą i całkowitym bezpieczeństwem. Nie wytwarzają również zapachu, który możesz znać z różnych rodzajów oparów i świec zapachowych, które mogą działać do pewnego stopnia, ale kosztem tego, że Ty i Twój odwiedzający poczujecie dziwny zapach przez cały wieczór. Możesz o tym zapomnieć z pułapkami od nas. A raczej zafunduj sobie zapach świeżo grillowanych warzyw.

Jak wybrać odpowiednią pułapkę na owady

Zanim przejdziemy do szczegółów, musimy dodać, że pułapki na owady są nie tylko na komary. Zatrzymuje również irytujące muchy, osy, ćmy i inne małe wichrzyciele. Przed podjęciem decyzji, jakie syfony wybrać na swój taras, pomożemy Ci odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, które mogą Ci przychodzić na myśl.

1.    Jak działają pułapki na owady?  

Jak pokrótce wspomnieliśmy, niektóre pułapki działają w połączeniu z elektrycznością, inne jej nie wymagają. Potężne pułapki elektryczne zawierają lampy UV ( świetlówki) lub oświetlenie LED. Pułapki na owady najpierw przyciągają owady do ich światła. A po zetknięciu się z wewnętrznymi siatkami, które są pod wysokim napięciem, owady giną. W naszej ofercie znajdziesz produkty nie tylko do domu, ale również do podróży, takie jak ten. Funkcja pułapek na owady jest nie tylko praktyczna. Tak naprawdę działają również jako oświetlenie. W przypadku niektórych z nich możesz nawet zmienić natężenie światła i korzystać z innych funkcji, ponieważ można nimi sterować niezależnie.

2.    Jaki jest zasięg pułapki?

Zasięg szczególnie pułapek elektrycznych osiąga wartości od 30 do 150 metrów kwadratowych. Zatem kalkulacja jest dość prosta - dopasuj ją do wielkości terenu na którym planujesz go użyć. Jeśli to nie wystarczy, rozwiązaniem jest pułapka o większym zasięgu lub zakup większej ilości pułapek. Stworzy to grupę uderzeniową, przez którą nie przejdzie cię żaden brzęczący komar.

3.    A co z konserwacją?

Konserwacja pułapek na owady jest prosta. W ich dolnej części znajdziesz wyjmowaną i doskonale zmywalną tacę, w której gromadzą się schwytane owady. Więc za minutę będziesz miał go ponownie czysty. Wszystkie pułapki na owady w naszej ofercie są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych chemikaliów. I nie możemy zapominać, że większość pułapek otrzymuje od nas trzyletnią gwarancję.

4.    Czy czy mogę zostawić pułapkę na zewnątrz?

Choć pułapki na owady są odporne na zarysowania i korozję, więc będą wyglądać jak nowe przez długi czas, większość (w naszej ofercie znajdziesz wyjątki) niższy poziom ochrony IP, więc przenieś je pod koniec wieczoru w miejsce, gdzie nie będzie na nie padać ani nie uszkadzać. Alternatywnie możesz zawiesić niektóre pułapki, które zawierają haczyk, pod dachem swojego tarasu, nie martwiąc się w ogóle o przechowywanie.

5.    Czy mogę otrzymać lampę zastępczą do pułapki?

Dla niektórych tak. Możesz o tym przeczytać w opisie wybranego produktu. Czy masz już swoją pułapkę w koszyku? Uwierz nam, Twoje letnie przyjęcia pozostaną niezakłócone, a taras będzie dostępny tylko dla zaproszonych gości. Możesz też zacząć ją upiększać, na przykład z nowym oświetleniem. Już wkrótce artykuł o oświetleniu tarasów.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i