ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Naświetlijcie sobie basen i jego okolice jakościowym oświetlniem! | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Naświetlijcie sobie basen i jego okolice jakościowym oświetlniem!

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Cieszyliście się na upalne dni i gorące wieczory, które będziecie spędzać nad basenem? Nie zapomnijcie ich sobie gustownie naświetlić.

Dociekaliśmy się. Po długich zimnych dniach w końcu pojawiła się piękna pogoda, która zachęca do kąpania się. Z basenu chętnię skorzystamy nie tylko podczas dnia, lecz też wieczorem, gdy dzienne światło nie świeci.  Właśnie w tych celach pewnie uszanujecie jakościowe oświetlenie basenu oraz jego okolicy.

Nie lekceważcie oświetleń basenu 

Oświetlenie okolicy basenu albo zewnętrznego jeziorka jest bardzo istotne z kilku powodów. Pierwszym powodem może być ten, że jest to niezbędny element dla tych, którzy najchętniej pływają wieczorem, gdy jest woda najcieplejsza. Żebyście się nie dźgnęli do palca podczas wchodzenia do wody, jest konieczne mieć basen bardzo dobrze naświetlony. Oświetlenia najlepiej jest umieścić wokół całego basenu równomiernie, żeby sie nie stało, że potkniecie się i wyłądujecie w wodzie wcześniej niż zamierzacie. W ten sposób, żeby było jak najbardziej komfortowo, i poczuliście się bezpiecznie nawet po zmierzchu. Na ścieżce do basenu mogą świetnie wygładać na przykład lampy najazdowe.
null 
Też jest konieczne myśleć o bezpieczeństwu. Jest konieczne sobie kupic oświetlenia przeznaczone na zewnątrz, które są dostosowane do różnych klimatycznych warunków. To oznacza nie tylko wodzie z basenu, lecz też deszczu, silnemu wiatru, albo zimą śniegu i mrozu. Do środka basenu trzeba wybierać co najmiej ochronę IP68. Oświetlenia z niską IP ochroną jest niemożliwe tutaj umieścić. Mogło by dojść do zwarcia lub do innych niebezpieczeństw. Oświetlenie wokól basenu jest także kwestią designu. Nie tylko, że chcecie, żeby Wam było dobrze i wygodnie w praktycznym rozumieniu, zapewnie byście chcieli, żeby odpoczynek na leżaku był jak najbardziej wygodny.  Prawdziwy relaks będzie dopiero jak wszystko będzie wygłądać dobrze także na widok.
null 

Nie tylko basen, lecz także całą szeroką okolice trzeba mieć naświetloną

Basen macie już naświetlony, ale wciąż macie poczucie, że tu jednak czegoś brakuje?  Jeżeli kupiliście oświetlenie tylko wokól basenu, lecz o okolicy jakoś zapomnieliście, nie dziwimy się.  Jest konieczne naświetlić też jego szeroką okolicę. Żebyście z basenu trafili do domu, możecie sobie kupić na przykład różne ogrodowe lampy lub lampy solarne, które Wam wystarczająco naświetłą przestrzeń wokól basenu. To oznacza, że tutaj nie będzie zupelnie ciemno, lecz na odwrót będa wam lapmy przyjemnie świecić w sposób, żeby Wam się nad basenem przyjemnie relaksowało i żebyście doładowali energie na następne obowiązki.
null               null
 
Jeżeli do tej pory basen oraz przestrzeni wokól basenu nie naświetliliście, już na nic nie czekajcie. Właśnie teraz jest najwyższa pora to naprawić. Upalne dni i ciepłe noce tu niestety nie będą cały czas, więc nacieszcie się nimi jak najbardziej.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i