ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampa przemysłowa, ozdoba nowoczesnego domu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Lampa przemysłowa, ozdoba nowoczesnego domu

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Styl przemysłowy przeniósł się z fabrykowych hal minionego wieku do przestrzeni publicznych, aż do naszych domów. Lampy inspirowane tą estetyką dodają mu jeszcze więcej uroku.

W naszym poprzednim artykule mogliście dowiedzieć się wszystkiego, co istotne na temat stylu boho i oświetlenia, które go reprezentuje. W tym aktualnym przyjrzymy się bliżej kierunkowi przemysłowemu, który zyskuje coraz większą popularność. Na pierwszy rzut oka minimalistyczny styl odzwierciedla swoje przemysłowe pochodzenie. Jego elementy można dowolnie łączyć według własnych życzeń. Nagrodą będzie dla was stylowe i unikalne wnętrze.Jak rozpoznać styl przemysłowy?

Elementy stylu pierwotnie opierają się na budowlach przemysłowych i odzwierciedlają atmosferę oraz architekturę starych fabryk. Jego przenikanie do przestrzeni publicznych i środowiska biznesowego datowane jest na przełom milenium, a z czasem zyskało również popularność w naszych domach. Jego dominującą cechą jest meble nawiązujące do przestrzeni dużych hal, a także oryginalne lampy i unikalne dekoracje. We wszystkich tych przypadkach wiernie przypominają miejsca, z których się wywodzą. 

Unikalne lampy

Świat oświetlenia to idealne miejsce, w którym możecie znaleźć inspirację, jeśli chcecie dodać swojemu wnętrzu przemysłowemu prawdziwy urok.

Ilość i rozmieszczenie

Styl przemysłowy znalazł swoje miejsce przede wszystkim w salach dziennych. To dlatego, że zazwyczaj są to jedne z największych pomieszczeń w domach i oferują najwięcej przestrzeni dla jego dominujących elementów. Możecie zacząć urządzanie od sufitu. Centralna lampa wisząca jest na tyle wyrazista, że sama w sobie doda do domu odrobinę stylu przemysłowego. Jednak nie musi pozostawać jedyną opcją, w naszej ofercie znajdziecie także wiele lamp stojących i stołowych zainspirowanych przestrzenią przemysłowych hal.

Materiały

Kamień, beton, metal. To jest święta trójca charakterystycznych materiałów dla tego stylu. Same te surowce mogą sprawiać wrażenie chłodnych, dlatego warto je uzupełnić motywami natury, zwłaszcza doskonale współpracują z drewnem. To szczególnie dotyczy sypialni, gdzie chcecie, aby panowała przytulna atmosfera.

Kolory

Duże okna, charakterystyczne właśnie dla dużych fabryk, wpuszczają słońce między cztery ściany. To najlepszy sposób na rozjaśnienie wnętrza kolorami. Jeśli wasz dom nie ma takich okien, możecie skorzystać z oświetlenia. Typowym wyborem są lampy w czarnym lub szarym wykończeniu, a także te w naturalnych kolorach metalu.

Odcień oświetlenia

Kluczem do przyjemnego oświetlenia jest mieszanka bezpośredniego i pośredniego światła. Zapewni to, że Twoje oczy nie będą bolały podczas pracy ani odpoczynku. Pamiętaj o obu rodzajach światła - od zimnego do codziennych czynności, aż po przyjemne ciepłe światło na chwilę relaksu.

Światło centralne

Kombinacja drewna i metalu doskonale reprezentowana jest przez  lustrzany żyrandol BASKET marki Eglo

Z warsztatu firmy Eglo pochodzi także kolejny przedstawiciel. Seria lamp Priddy doskonale wpasuje się w twoje wnętrze, praktycznie w każde miejsce. Możesz wybierać spośród dwóch typów lamp wiszących do salonu lub nad stół jadalniany. Oprócz wersji czarnej, możesz sięgnąć po różne inne kolorowe warianty.

Naprawdę stylowym elementem przemysłowym jest również lampa wisząca HAKON, która swoim wyglądem przywołuje samochodowe warsztaty jak wycięte z retro zdjęć z połowy ubiegłego wieku.

Lampy stojące 

Lampa stojąca MONA z kolei przypomina studia filmowe Hollywood. Ten luksusowy rodzaj oświetlenia zainteresuje każdego gościa.


Lampy stołowe

Minimalistyczny wygląd, drewniana podstawa i metalowy korpus. Taka jest charakterystyka lampki Rufin od Rabaluxu. Lampa metalowa z klipsem od Rabaluxu to ostatni element w naszym zestawieniu przemysłowych wskazówek. Możesz ją używać na biurku, lub dzięki uchwytowi w formie klipu łatwo przenieść według nastroju i potrzeb.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i