ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak poznać inteligentne systemy? Pomożemy Ci. | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak poznać inteligentne systemy? Pomożemy Ci.

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Na rynku istnieje wiele inteligentnych systemów. Ale który z nich bedzie najlepszy dla Ciebie? Pomożemy Ci dokonac wyboru.

Pomagają stworzyć inteligentny i przytulny dom. To nic innego, jak inteligentne systemy, za pomocą których kontrolujesz inteligentne oświetlenie. Ale czy masz wrażenie, że jest ich tak dużo, że cięzko się w tym zorientować? Postaramy Ci się pomóc.


Alexa

Zacznijmy od systemu Amazon Alexa. Ten system jest najstarszym cyfrowym asystentem, który istnieje na rynku od 2015 roku. Jest zatem jednym z pionierów inteligentnych systemów. Jak wynika z nazwy, ten wirtualny asystent został opracowany przez Amazon. Można go znaleźć w dwóch wersjach. Pierwsza wersja nazywa się Amazon Echo, a druga mniejsza to Amazon Echo Dot. Aby z niego skorzystać, potrzebujesz połączenia ze smartfonem. Musi obsługiwać system Android lub iOS. Następnie musisz wybrać sieć Wi-Fi, do której Alexa powinna się zalogować i połączyć ją z Twoim kontem. Następnie możesz sterować nim za pomocą głosu. Możesz kontrolować żarówki, oświetlenie, ale także inteligentne odkurzacze i inne inteligentne gadżety. Urządzenia można również łączyć w grupy, dzięki czemu można wtedy sterować kilkoma rzeczami na raz. Na przykład większą liczbą żarówek itp. Niestety dla niektórych, posada również pewne uniedogodnienie. Może być obsługiwany tylko w języku angielskim.


HomeKit

Kolejnym inteligentnym systemem jest Apple HomeKit. Potrzebujesz tylko iPhone, iPod lub iPod Touch z system operacyjnym iOS. Dzięki temu możesz sterować wszystkimi urządzeniami ze swojego smartfona. Jego głównym zadaniem jest ujednolicenie wszystkich akcesoriów smart home w jedną przejrzystą aplikację, a tym samym ułatwienie użytkownikom sterowania całym domem. Dużym plusem jest to, że umożliwia sterowanie urządzeniami różnych producentów za pomocą jednej aplikacji. Nie jest konieczne instalowanie więcej niż jednego asystenta osobno dla każdego urządzenia. Możesz wybrać określone sceny lub profile. Na przykład, ustawić tryb, jaki chcesz mieć dla filmu, czym mogą sterować dzieci lub wybrać automatyczne ustawienia na rano, popołudnie lub wieczór oraz wiele więcej. W naszym sklepie możesz znaleźć różne inteligentne żarówki lub oprawy, które posiadają ten system.


ZigBee

Ten inteligentny system łączy urządzenia różnych producentów. Zapewnia jednocześnie ich kompatybilność i komfortową obsługę. Możesz łączyć różne produkty oraz zarządzać i sterować nimi za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Tutaj znowu wymagana jest jedna jednostka centralna. Instalacja jest bardzo łatwa, więc jeśli jesteś choć trochę biegły technicznie, napewno sobie z tym poradzisz. Dzięki Twoje zużycie energii bedzie minimalne. Koszty początkowe są również niskie. Urządzeniem możesz sterować bezpośrednio z domu, ale także zdalnie, gdy jesteś poza domem. Za pomocą systemu ZigBee mozna strować duża liczba produktów. Np. termostatem, czujnikami, różnymi innymi urządzeniami, czy oprawami i żarówkami, które możesz kupić bezpośrednio u nas.


TUYA

Sterowanie tą aplikacją jest możliwe za pomocą jednej aplikacji. Tutaj możesz przełączyć się na pożądany język, którego zwykle używasz w telefonie. Dzięki niemu możesz sterować roletami, żaluzjami, innymi urządzeniami, np. oprawami i żarówkami, ale także zdalnie kontrolować temperaturę, jaką masz lub chcesz mieć w domu po powrocie z pracy . W naszym sklepie znajdziesz wiele urządzeń którymi możesz sterować za pomocą systemu Tuya. Dzięki niemu zawsze będziesz mieć kontrolę nad urządzeniami. Ułatwi to np. sprawdzenie, czy nie zapomniałeś wyłączyć pralki.


HUE

Inteligentny system Philips HUE, t system, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć w domu przyjemną atmosferę lub zautomatyzować oświetlenie. Możesz zacząć od Bluetooth lub Bridge. Bridge można dodać później. Jednak można nim sterować tylko przez Bluetooth w zasięgu tej sieci. Jeśli jednak nim sterować w pełni bez ograniczeń, lepiej zaopatrzyć się w Bridge, który jest centralną jednostką sterującą dla tego systemu. Jeśli go masz, możesz sterować wszystkimi inteligentnymi światłami wygodnie z kanapy lub zdalnie. W naszej ofercie możesz wybrać jednokolorowe żarówki ściemnialne, żarówki z możliwością zmiany barwy i natężenia światła, a także taśmy LED RGB lub inteligentne oświetlenie różnego typu. Ponownie możesz ustawić kilka scen świetlnych lub różne tryby.


Eglo connect

Ponownie nazwa sugeruje, że jest to inteligentny system producenta Eglo. W naszym sklepie znajdziecie wiele inteligentnych oraz innych opraw od tej firmy. Oświetleniem i żarówkami, z systemem Eglo connect, można sterować za pomocą pilota, który zwykle jest częścią zestawu, lub za pomocą smartfona lub tabletu. Aby to zrobić, będziesz potrzebować odpowiedniej aplikacji, którą można pobrać bezpłatnie. Możesz także sterować nim przez Bluetooth. Pozwala wybrać różne odcienie bieli, ale także natężenia światła czy kolory.


Nedis® SmartLife

Aplikacja marki Nedis, dzięki której za pomocą aplikacji lub głosu możesz sterować inteligentnym oświetleniem lub innymi produktami wygodnie ze swojej kanapy lub zdalnie. Dzięki temu systemowi możesz również w zaciszu swojego domu przygotować kawę, włączyć ją lub wyłączyć bez wstawania i podchodzenia do włącznika światła. Możesz także ustawić włączanie lub wyłączanie różnych urządzeń od razu po przyjściu do domu, czyli w określonym czasie. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz nie tylko inteligentne oświetlenie Nedis, ale akże inne produkty Nedis do Twojego inteligentnego i przytulnego domu.


STEINEL SmartRemote

Steinel również umożliwia sterowanie za pomocą pilota lub smartfona. Dzięki czemu możesz sterować światłami zdalnie. Wszystkie piloty zostaną teraz zastapione przez jeden SmartRemote. Jeśli pobierzesz aplikację, SmartRemote stanie się Twoim uniwersalnym pilotem. Ten inteligentny pilot zastępuje RC1 RC10. Nie musisz już używać kilku pilotów jednocześnie - wystarczy jeden. Za pomocą aplikacji możesz sterować kilkoma oprawami. Możesz także tworzyć różne grupy, które będą włączane lub wyłączane w tym samym czasie. 


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i