ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Inteligentne oświetlenie akwarium Immax Neo | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Inteligentne oświetlenie akwarium Immax Neo

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Miłośnicy ryb i botaniki powinni się zainteresować. Z pewnością wiesz, że utrzymanie akwarium i jego otoczenia może być czasami trudne. Ważną rolę odgrywa również oświetlenie. Możesz ułatwić wszystkie prace, konserwację i monitorowanie dzięki inteligentnemu oświetleniu akwarium.

Inteligentne oświetlenie do akwarium Immax Neo przyniesie Ci wiele korzyści. Pełne spektrum kolorów, które zapewni akwarium potrzebne światło. Dodatkowym atutem jest minimalistyczny wygląd, który przypadnie do gustu każdemu. Dużą zaletą jest ich długa żywotność, dzięki zastosowaniu technologii LED i związane z tym oszczędności. Poza tym wszystkim, można nim sterować zdalnie.

Część botaniczna

Pielęgnując rośliny, musisz im zapewnić odpowiednie warunki. Przy odpowiednim oświetleniu można stworzyć najlepsze warunki do prawidłowego wzrostu roślin. Klasyczne żarówki nie nadają się do tego celu. Potrzebujesz więc oświetlenia lub żarówek z technologią LEDZapewniaja one światło bardziej podobne do światła dziennego, co jest niezbędne do prawidłowego wzrostu niektórych roślin. Żarówki LEDw porównaniu do klasycznych emitują znacznie mniej ciepła, co mogłoby być bardzo szkodliwe do roślin. Ponieważ jest to technologia LED, są one bardzo ekonomicznymi wariantami oświetlenia, dzięki nim zaoszczędzisz na kosztach eksploatacji. Dodatkowo zimą, gdy światła jest mało, konieczne będzie częstsze używanie świateł. Ale dzięki lampom LED nie musisz się martwić o koszty eksploatacji. Aby wszystko było jeszcze prostsze, oświetlenie to łączy technologie LED zinteligentnym domem. Oznacza to, że możesz sam decydować, jak i kiedy światła mają się włączać i wyłączać. Wszystko można ustawić tak, aby działało automatycznie zgodnie z ustalonym harmonogramem. Światło można również podłączyć do multisensora, dzięki czemu będzie odpowiadać na pogodę, która aktualnie jest na zewnątrz.

Właściwa rzecz do akwarium

Oświetlenie LED jest bardzo poszukiwane wśród fanów i hodowców ryb. Popularność zawdzięcza niskiej temperaturze źródeł LED. Przy takim oświetleniu nie musisz martwić się o nagrzewanie się wody, a także możesz mieć pewność, że nie jest to niebezpieczne dla ryb. Dla ryb jak i roślin ogromną zaletą jest podobieństwo do światła dziennego,. Dzięki temu inteligentnemu oświetleniu akwarium docenisz pełne spektrum kolorów, co jest kolejną zaletą. Możesz zdalnie wpływać na jego odcienie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Możesz kontrolować i monitorować akwarium z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu możesz również mieć przegląd ich zużycia, a tym samym także kosztów energii elektrycznej.

Docenisz także funkcje specjalne

Jak już wspomnieliśmy, inteligentne oświetlenie akwarium jest zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej zbliżone do światła dziennego, którego potrzebują rośliny i ryby. To inteligentne oświetlenie akwariumpozwala także korzystać z funkcji specjalnych. Są to wstępnie ustawione tryby. Funkcja Moon zapewnia światło księżyca. Jest też tryb Lighting, który naśladuje światło podczas burzy, a tryb Cloudy przypomina zachmurzone niebo. To są ustawienia, które mogą stwarzać wrażenie naturalnego środowiska. Doceniają to zwłaszcza rośliny.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oświetlenie do swojego kącika botanicznego czy akwarium, inteligentne oświetlenie akwarium Immax Neo zapewni Ci to, co najlepsze.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i