ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Immax wyznacza nowy standard inteligentnego sterowania oświetleniem | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Immax wyznacza nowy standard inteligentnego sterowania oświetleniem

Nowości w Liderlamp

Marcin

Funkcja BEACON umożliwia sterowanie inteligentnym oświetleniem w gospodarstwie domowym za pomocą jednego pilota. Nie musisz korzystać z aplikacji mobilnej, aby sterować poszczególnymi urządzeniami.

Producent inteligentnych urządzeń domowych Immax oferuje ponad 100 rodzajów designerskiego inteligentnego oświetlenia, które komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi, a także posiada chip TUYA. Dzięki temu można go sparować z tak samo wyposażonymi produktami innych marek. Cały proces odbywa się wówczas za pośrednictwem aplikacji Immax NEO PRO.

Funkcja BEACON zmienia zasady gry


Nowa technologia BEACON to duże ułatwienie dla wszystkich użytkowników jednego gospodarstwa domowego. Sterowanie za pomocą pilota jest prostsze i szybsze. Warto wspomnieć, że wszystko odbywa się pod warunkiem, że urządzenie posiada chip TUYA z funkcją BEACON. 


Bezprzewodowy kontroler komunikuje się za pomocą protokołu Bluetooth i tworzy tzw. funkcję sieci mesh, w której sygnał przesyłany jest pomiędzy poszczególnymi produktami. Dzięki temu umożliwia zasięg na duże odległości. Wyobraź sobie, że stoisz w salonie i jednym kliknięciem na pilocie rozświetlasz całe gospodarstwo domowe.


Możesz skonfigurować pilota w aplikacji Immax NEO PRO. Możesz nie tylko wybrać podstawowe włączanie i wyłączanie wyznaczonych świateł, ale możesz także stworzyć automatyzację grupy produktów.

Kompatybilność na całym rynku


Immax zastosował już tę funkcję w nowych kolekcjach inteligentnego oświetlenia designerskiego. W ofercie znajdziesz lampy wiszące, sufitowe i stołowe. Funkcja BEACON jest również dostępna w inteligentnych żarówkach RGB Immax NEO LITE.


Światła Immax są znane z maksymalnej kompatybilności z różnymi systemami, takimi jak iOS, Android, asystenci głosowi Amazon Alexa, skróty Apple Siri i Asystent Google. Dzięki czipowi TUYA są także w pełni kompatybilne z produktami marki LIDL i nie tylko.


WSKAZÓWKA: wypróbuj funkcję BEACON w swoim domu. Musimy wyróżnić oświetlenie Immax NEO LITE ASTA z nowej kolekcji. Byliśmy pod wrażeniem jego designu i rozmiaru 125 cm.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i