ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Dziękujemy, że u nas kupujecie! | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Dziękujemy, że u nas kupujecie!

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Nasz e-sklep nieustannie się rozwija. Wdzięczność należy głównie do was — naszym klientom.

Dziękujemy, że jesteście z nami 

Nasz e-sklep jest numerem jeden w dziedzinie sprzedaży oświetleń. Natomiast nie tylko. Znajdziecie u nas także szereg innego asortymentu do domu. Staramy się być na bieżąco ze światem i oferować wam nie tylko klasykę, lecz także nowoczesne inteligentne produkty, które Wam ulatwią życie. Nasz postęp zawdzięczamy przedewszystkim Wam, naszym klientom. Bez Was nie miałoby nasze staranie żadnego sensu. 


Bardzo się cieszymy, że wybraliście właśnie nasz e-sklep. Cieszy nas Wasze zaufanie. Bardzo się cieszymy, kiedy widzimy, że do nas często i chętnie powracacie. Właśnie ze względu na Was staramy się utrzymywać towar na stanie jak najbardziej, żeby był jak najszybciej u Was i wy mogliście się nacieszyć zakupem jak najwcześniej. 


Wasze zadowolenie możecie nam pokazać także przez informacje zwrotną. Zawsze cieszymy się, jak dacie nam znać, że byliście z zakupu zadowoleni.

W każdym razie nie spoczywamy na laurach. Dzięki Wam będziemy się starać rozwijać, poszerzać asortyment i udoskonalać nasze usługi. Dlatego że nasze przesłanie jest przedewszystkim wasze zadowolenie, zadowolenie naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy, że wybraliście właśnie nas!


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i