ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Basen w blasku reflektorów | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Basen w blasku reflektorów

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Oświetlenie basenu to prosty spospób, aby cieszyć się letnim pływaniem przez cały dzień i całą noc. Kiedykolwiek przyjdzie Ci ochota.

Widok na piękny basen, w którym woda jest nagrzewana letnim słońcem. To jest coś, na co miłośnicy pływania czekają przez całą zimę. Ale schłodzić się po całym dniu, kiedy dominują tropikalne temperatury, to także doświadczenie, którym po prostu chcesz się rozkoszować latem. Stylowe i niezawodne oświetlenie zapewni Ci magiczny wygląd Twojego basenu. Jeśli zamiast basenu posiadasz staw w ogrodzie, nie ma to żadnego znaczenia. Możesz go również ozdobić przyjemnym oświetleniem. Przyjrzyjmy się razem oświetleniu basenu.

Do czego służy oświetlenie basenowe?

Prawdopodobnie nie będziesz zaskoczony. Ponieważ reflektory basenowe znajdują się pod powierzchnią wody, w głębi basenu, mają bezpośredni kontakt z wodą przez cały sezon pływacki. Dlatego odporność na wodę jest absolutnie podstawowym parametrem oświetlenia basenu.

Oświetlenie basenu wymaga bardzo wysokich wartości ochrony IP (ochrona przed wnikaniem). Wartość ochrony IP dla lamp basenowych w naszej ofercie sięga 68, dzięki czemu lampy można w całości zanurzyć w wodzie. Więcej informacji na temat ochrony IP znajdziesz tutaj


Gdzie je umieścić? A ile ich kupić?

Naturalnie prosto do wody! Oprócz umieszczenia w basenach, istnieje wiele innych opcji. Wspomnieliśmy już o stawie ogrodowym, który jest idealny dla światła o wysokim stopniu ochrony IP. Różne rodzaje fontann wodnych są również idealne.

Możesz się również zastanawiać, ile światła można umieścić w swoim basenie. Odpowiedź nie jest jasna, ale w średnic basench o powierzchni około 20 metrów kwadratowych wystarczą dwa światła. Oczywiście całkowita liczba jest tylko kwestią Twojego gustu i preferencji.

Oświetlenie basenu na magiczną noc

Funkcja oświetlenia basenowego polega oczywiście przede wszystkim na ich praktycznym zastosowaniu. Komfort pływania będzie zapewniony przez 24 godziny w ciągu dnia. Z pewnością można pływać po ciemku, ale dla zachowania bezpieczeństwa ważne jest oświetlenie basenu, które pomoże zachować przezroczystość basenu i nie będzie odbijało się w nim jak w lustrze.

Oświetlenie basenu to także jeden z najlepszych sposobów na przekształcenie ogrodu w wizualny klejnot w letnie wieczory i w nocy. Jego promienie wyglądają niesamowicie podczas nocnych imprez przy basenie i romantycznych chwilach. Same odcienie kolorów wody wystarczą, aby intymnie oświetlić przestrzenie zewnętrzne.

Ostatnia wskazówka: zalecamy przejrzenie naszej oferty, ponieważ w naszym sklepie nie zabraknie również lamp basenowych LED, różniących się głównie kolorem promieni świetlnych.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i