ReviewsWidget_ReviewsAboutUs 30-dniowy termin zwrotu towaru | Liderlamp.pl
0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Zaloguj się
Zarejestruj się
Levy banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

30-dniowy termin zwrotu towaru

Marcin

Chętnie kupilibyście oświetlenie, ale martwicie się, że nie będzie Wam pasować? Niczego się nie obawiajcie. Teraz macie możliwość zwrotu do 30 dni od otrzymania towaru.

Już nigdy więcej zmartwień z powodu zamówienia towaru 

Siedzicie w domu u naszych stronach interenetowych i rozważacie o kupnie nowego oświetlenia? Być może wyposażacie nowy dom lub mieszkanie, może już nadszedł czas na zmianę i stare oświetlenie trzeba wymienić na nowe. Być może ktoś z bliskich ma urodziny albo decydujecie się u nas kupić oświetlenie z innej okazji. Natomiast cały czas martwicie się, co jeżeli prezent nie będzie udany albo nie będzie wam oświetlenie w rzeczywistości pasować.
 
Oświetlenia lub inne produkty sobie bez zmartwień zamówcie. Jeżeli do zamówienia nie wprowadzicie REGONU lub NIPU, czyli kupujecie na osobę prywatną, macie możliwość go do 30 dni zwrócić. I nawet bez podania powodów. Wszelkie szczegółowe informacje o możliwości zwrotu towaru możecie przeczytać na naszych stronach internetowych. Z praktycznego punktu widzenia chodzi o to wydrukować formularz, który znajdziecie tutaj. Ten wypełnicie i wyślecie razem z towarem na nasz adres z powrotem. Bardzo ważne jest natomiast nie wysyłać za pobraniem. Do formularza proszę wprowadzić numer konta, gdzie Wam jak najszybciej wyślemy pieniądze zaraz po otrzymaniu przesyłki.
Regulamin i instrukcję do udanego zwrotu towaru wystarczy przeczytać. Wszystko jest łatwe, więc nie musicie się martwić żadnych zbędnych postępowań.
 
null 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie