ReviewsWidget_ReviewsAboutUs 1 maja obchodzimy święto pracy | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

1 maja obchodzimy święto pracy

Aktualności i powiadomienia

Marcin

1 maja jest święto pracy. Co Państwo powiedzą na majówkę na ogrodzie podczas grilowania na przykład.

1 maja oznacza dodatkowy dzień wolny 

Każdy z was na pewno wie, co oznacza data 1 maja. W ten dzień obchodzimy święto pracy. Chodzi o robotnicze święto, które się obchodzi już od roku 1890. Ten dzień nam co roku przyniesie jedną zaletę. Głównie pracującym oraz uczniom. 1 maja jest wolne. Co Państwo powie na skorzystanie z wolnego i zaproszenie znajomych na przyjemnego grila? Żebyście się Państwo na dworze dobrze poczuli i głównie, żeby wszystko grało, potrzebują Państwo na zewnątrz po pierwsze jakościowe oświetlenie i po drugie dopełniające oświetlenie zewnętrzne, które Państwu zapewni przyjazną atmosfere. Jeżeli Państwo mają rozwiązane prowadzenie elektrycznego prądu, zawdzięczą się kinkiety albo plafony. Te Panśtwu dobrze zewnętrzną przestrzeń oświetlą, więc na przez Państwa przyrządzane jedzenie i picie będziecie dobrze widzieć. 
null                         null
Jeżeli mają Państwo na przykład inne wejście prosto do kuchni, przyda się Państwu oprócz głownego kinkietu lub plafonu także jakieś oświetlenie ogrodowe z czujnikiem. Nie będa Państwo musieli nieustannie zapałać i gasić. W momencie gdy oświetlenie z czujnikiem odczuje ruch, zapalic się i za kilka sekund gaśnie. Nawet jak będziecie Państwo mieć zajęte ręcę, dobrze na drogę uwidzicie. 
null  
Jeżeli chodzi o dopełniające oświetlenie na zewnątrz, tutaj nam chodzi o różne lampy solarne. Jako dopełniające je nazywamy dlatego, że ich światło nie jest zbyt silne, lecz wbrew temu do przejścia pod domem lub do naświecenia ogródku z kwiatami są wystarczające. Na Państwa skałniak mogą Państwo wykorzystać też ofertę lamp solarnych - krasnali albo innych postaci.
null null
Na 1 maja na pewno nie warto więc zapomnieć. Święto pracy jest konieczne nie pominąć i nacieszyć się nim. 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i