W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Magazin

Weekend pełen promocji. Kupuj taniej!

Weekend pełen promocji. Kupuj taniej!

Skorzystaj z promocji od 09. 11. - 11. 11. 2018 i użyj kupon rabatowy na zakup opraw oświetleniowych.


Obniżyliśmy cenę u 2000 oświetleń zewnętrznych

Obniżyliśmy cenę u 2000 oświetleń zewnętrznych

Gorące letnie dni minęły. To nie jest powód, aby zapomnieć o oświetleniu zewnętrznym. Teraz możesz je kupić za jeszcze lepsze ceny.


Dzień darmowej dostawy na Liderlamp.pl

Dzień darmowej dostawy na Liderlamp.pl

Nasz e-sklep liderlamp.pl należy do sprawdzonych sklepów internetowych i dlatego 13.11.2018 od 12:00 do 15.11.2018 23:59 godziny otrzymasz dla zamówień powyżej 200 zł DARMOWĄ dostawę.


Jak odstąpić od umowy

Jak odstąpić od umowy

21.9.2018 Magazin

Formularz zwrotu lub wymiany towaru w ustawowym terminie 14 dni.


Czołówka. Jaką wybrać?

Czołówka. Jaką wybrać?

Bez wątpienia czołówka jest jednym z najcenniejszych outdoorowych przydasi zarówno dla trekkingu jak i w góry, czy na rower. Nieodzowna w mroku, nie zajmuje rąk, a jednak zawsze świeci w kierunku wzroku. Ratuje w tarapatach, gdy źle wyliczyliśmy czas wyrypy, a z każdą minutą robi się coraz ciemniej, a my do domu mamy jeszcze szmat drogi.


Oświetlenie basenu

Oświetlenie basenu

Oświetlenie basenu jest kluczową sprawą – musi być odpowiednio wyważone. Wszystko zależy od miejsca, w którym chcemy zamontować instalację oświetleniową. Duża pływalnia sportowa będzie wymagała innego, na pewno ostrzejszego światła, niż małe, przytulne, wypoczynkowe i rekreacyjne spa. Podświetlane dno i oświetlone ściany basenu sprawdzą się w małych obiektach. Do wyboru mamy wiele opcji, które pomogą uzyskać wymarzony efekt, nie tylko funkcjonalny, ale i wizualny.


OŚWIETLENIE NA BALKON

OŚWIETLENIE NA BALKON

Większość z nas może sobie pozwolić na wakacje raz w roku, które zazwyczaj trwają nie dłużej niż dwa tygodnie. A co z resztą lata? Co ze śpiewem ptaków, cykaniem świerszczy, wygrzewaniem na słońcu, drzemkami na leżaku, posiłkami pod chmurką? Nic straconego. Namiastkę wakacyjnego luzu można mieć na co dzień czyniąc z balkonu prywatne miejsce na wakacyjny chillout. Wygodę użytkowania zapewnią stylowe meble, o wrażenia estetyczne zadbają kolorowe dodatki, a o przyjemny, romantyczny klimat wieczorową porą – odpowiednie oświetlenie.


Wentylatory podsufitowe – komfort i wygoda w twoim domu

Wentylatory podsufitowe – komfort i wygoda w twoim domu

Jeśli każdego lata narzekamy na skwar nie tylko na zewnątrz, ale też na duchotę panującą w naszym mieszkaniu, nie jesteśmy zwolennikami klimatyzacji, a zwykłe przenośne wentylatory nie zdają egzaminu, to czas na doskonałą alternatywę i zakup odpowiedniego wentylatora sufitowego, który z pewnością przyniesie nam ulgę. Odpowiednio dobrany wentylator nie tylko zapewni nam przyjemny chłód w upalne dni, ale też uświetni wygląd wnętrza, w którym zostanie umieszczony.


Świętuj 10% zniżki na Międzynarodowy Dzień Dziecka!

Świętuj 10% zniżki na Międzynarodowy Dzień Dziecka!

Pierwszy czerwiec należy tradycyjnie do dzieci. Ten dzień jest związany z Międzynarodowym Dniem Dziecka.


Lampy uliczne LED – inwestycja, która się opłaca

Lampy uliczne LED – inwestycja, która się opłaca

Tego rodzaju inwestycja może oznaczać dla samorządów dużo mniejsze wydatki na oświetlenie ulic, parków i innych przestrzeni miasta oraz diametralne zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Ultranowoczesna technologia LED szturmem podbiła globalny rynek oświetlenia, stając się najbardziej efektywnym źródłem światła dla wielu miast.


Oświetlenie w handlu

Oświetlenie w handlu

W obecnych realiach gry rynkowej sukces sprzedaży związany jest z wieloma aspektami. Nie wystarczy sprzedawać świetne ubrania z najlepszych materiałów. Sukces mogą odnieść te sklepy, które oprócz samego produktu potrafią go skutecznie i efektownie prezentować. Począwszy od pierwszego wrażenia, zaciekawienia klienta interesującą witryną, poprzez ekspozycję, a kończąc na przymierzalni mamy możliwość stworzenia interesującej przestrzeni handlowej. Klimat wnętrza zachęca do dłuższego przebywania w sklepie, a to pozwala na nawiązanie relacji z klientem.


Bezprzewodowy system sterowania oświetleniem z protokołem ZigBee

Bezprzewodowy system sterowania oświetleniem z protokołem ZigBee

Standard ZigBee stworzony został w celu zaspokojenia zapotrzebowania na tanie, standaryzowane rozwiązanie komunikacji bezprzewodowej oferującej raczej niskie szybkości transmisyjne ale za to niski pobór mocy oraz wysokie bezpieczeństwo i niezawodność transmisji.


Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.