ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Powerbanki | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Powerbanki

  • Marka
  • Napięcie
  • Pojemność
  • Typ
  • Funkcja
  • Materiał
  • Kolor
  • Dostępność

Marka

Inne marki
Varta (9)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Napięcie

Inne marki
3,7V (9)

Pojemność

Pojemność baterii wskazuje ilość ładunku elektrycznego, która jest w stanie bateria pomieścić.

Typ

Inne marki
Kategoria Typ dzieli oświetlenia według ich odmian a ty możesz wybrać oświetlenie dokładnie według twojego wykorzystania.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Materiał

Inne marki
plastik (9)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Kolor

Inne marki
biały (3)
czarny (4)
czerwony (1)
różowy (1)
szary (1)
zielony (1)
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.
Zdarza się Ci, że zapomnisz doładować komórkę i przypomnisz sobie o tym aż podczas wychodzenia z domu? No i co teraz? Nie rozpaczaj. Ani w tej chwili nie jest wszystko stracone. Wystraczy kupić sobie powerbank, który pomoże Ci z tym problemem. 
 
Co to jest powerbank?
Powerbank to zapasowa źródło baterii, które może Ci kilkakrotnie doładować komórkę. Zanim będziesz mógł użyć powerbank, jest potrzebne doładować go ze sieci. Kiedy jest dołądowany, możesz z nim doładowywać komórkę podczas podróży.
 
Jaki powerbank sobie wybrać?
Przy wyborze powebanku interesuje nas kilka rzeczy, jedną z nich jest cena. Drugą rzeczą jest pojemność. Interesuje nas również czas ładowania powerbanku, który by nie miał być zbyt długi. W naszej ofercie znajdziesz powerbanki dla iPhone i komórek. Na koniec ostatnia rada. Nie kupuj najtańszych powerbanków. Już kilka testów udowodniło, że takie urządzenia, które w bardzo niskiej cenie oferują dużą wydajność, w rzeczywistości nie są tak wydajne. W naszej ofercie znajdziesz również żyrandole, lampy i oświetlenie zewnętrzne. Teraz możesz sobie u nas wybrać powerbank, który ma odpowiedni stosunek wydajności do ceny. 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.