ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Żyrandole designowe, ktore podkreślą urok twego mieszkania | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Żyrandole designowe, ktore podkreślą urok twego mieszkania

Lampy nie tylko powinne spełniać rolę oświetlenia, ale również powinne pełnić funkcję ozdobną. Zainspirujcie się ofertą lamp sufitowych, z których nie będziecie potrafili spuścić oczu z powodu ich uroku.

Żyrandole designowe jako klejnoty twego domu

Dawno minęły czasy, gdy żyrandole sufitowe produkowane były tylko w kształcie nudnej szklanej kuli i we wszystkich domach były takie same. Obecnie żyrandol jest ważnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, który może wnieść do mieszkania iskrę i elegancję. Dobrze dobrany żyrandol designowy stanie się kluczową ozdobą pomieszczenia, który przyciągnie uwagę Twych gości. Firma Globo, znana z najwyższej jakości austriackiej, teraz przychodzi z szerokim sortymentem oryginalnych opraw oświetleniowych. 
 
Najnowszym trendem są motywy kwiatowe. Nowoczesne lampy wiszące mają postać kwiatów, które wyglądają niemal żywe. Dzięki swego uroczego wyglądu natychmiast się do nich zakochasz. Również hitem są lampy sufitowe z wiszącymi ornamentami. Najczęściej spotykamy lampy z ornamentami w kształcie błyszczących kryształków lub różnorodnych geometrycznych kształtów w różnych kolorach.
 
Nowoczesne są również żyrandole w kształcie różnych kuli szklanych, poskładanych do asymetrycznym kształtów. Co do materiałów, większość produktów zawierają kombinację tworzywa sztucznego i srebrnych metali. Dzięki zastosowaniu plastiku łatwo jest wytworzyć nawet najmniejsze szczegóły designowe.
null

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.