ReviewsWidget_ReviewsAboutUs OSRAM! Żarówki i oświetlenie z długoletnią tradycją | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

OSRAM! Żarówki i oświetlenie z długoletnią tradycją

Większość z Was oczywiście dobrze zna markę OSRAM , zwłaszcza jeżeli chodzi o żarówki. Nie jest to jednak jedyny asortyment, który skrywa się pod tą marką.

Kilka słów o firmie

Firma OSRAM, którą z całą pewnością wszyscy znają, ma swą siedzibę w Monachium i posiada naprawdę długoletnią tradycję. Popularność tej marki wynika przede wszystkim z długiej historii, która sięga aż do okresu sprzed ponad 100 lat. Nie tylko wieloletnie doświadczenie i długoletnia praktyka gwarantują pierwszorzędną jakość całego asortymentu. Pod marką OSRAM znajdziecie oświetlenie samochodowe, jednak przede wszystkim firma ta jest globalnie największym producentem różnych typów oświetlenia. Aby firma ta osiągnęła na rynku jak największy wpływ, od 2016 roku OSRAM oferuje niektóry swój asortyment w ramach nowo wytworzonej firmy LEDVANCE. Jaka jest więc między nimi różnica?
 
LEDVANCE generalnie skupia się na oświetleniu, które trafia do klienta końcowego, OSRAM zaś przeciwnie, rozwija cyfrowe sieciowe rozwiązania oświetleniowe oraz komponenty, które są przeznaczone do klientów przemysłowych, komercyjnych oraz publicznych. Jeśli chodzi o jakość produkcji, pozostaje ona tej samej pierwszej klasy u obu marek. Dodatkowo wszystkie produkty nadal noszą logo OSRAM. Ponieważ firma ta ciągle idzie do przodu, znajdziecie tu między innymi również asortyment, z którym możecie stworzyć sobie inteligentne gospodarstwo domowe.
null null
 

Jaki asortyment firmy OSRAM u nas znajdziecie?

Jak już na wstępie wspomnieliśmy, firma ta nie ogranicza się już jedynie do żarówki. Ze względu na nasze zadowolenie, a przede wszystkim zadowolenie, naszych klientów, w swojej ofercie posiadamy dla Was mnóstwo kolejnych lamp firmy OSRAM. Warto przede wszystkim wspomnieć o oświetleniu punktowym lub oprawach wpuszczanych, na które firma OSRAM jest ekspertem.
       
Bardzo popularne są różne oprawy świetlówkowe. Ucieszą one z pewnością tego, kto potrzebuje lampę do swojego gospodarstwa domowego. Oczywiście każdy wybierze z naszego asortymentu coś dla siebie również ten kto potrzebuje oświetlić różne pomieszczenia komercyjne lub środowisko pracy jak na przykład biura czy sale konferencyjne. Ze względu na to, iż większość dnia człowiek spędza w pracy, naprawdę wiele zależy tutaj od jakości. I właśnie oprawy świetlówkowe marki OSRAM niewątpliwie ją gwarantują.
Jeżeli polubiliście tą markę, możecie być pewni, że myśleliśmy (a przede wszystkim również producent) również o przestrzeni zewnętrznej. Pod marką tą znajdziecie mnóstwo oświetlenia zewnętrznego, które spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. To wszystko Wam zapewni stuprocentowe zadowolenie.
Oczywiście należy również wspomnieć o żarówkach, na które firma OSRAM jest wieloletnim ekspertem. Większość asortymentu, jeśli chodzi o żarówki, to żarówki LED, które są najoszczędniejszą formą żarówek. Możecie więc sobie kupić żarówki LED OSRAM, dzięki którym zaoszczędzicie pieniądze poniesione na koszty użytkowania, ale również kupicie je w bardzo atrakcyjnych cenach.
     
Pod marką OSRAM znajdziecie również pozostałe oświetlenie, z którym stworzycie doskonałe oświetlenie w waszym domu lub na waszym stanowisku pracy.

Powiązane produkty

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.