ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lider lamp wdraża nowy system magazynowy i buduje dwie nowe hale | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Lider lamp wdraża nowy system magazynowy i buduje dwie nowe hale

Lider lamp wdraża nowy system magazynowy i buduje dwie nowe hale
Nowości w Liderlamp

Lider lamp, drugi co do wielkości internetowy sprzedawca oświetlenia w Europie, wdraża nowy system zarządzania magazynem (WMS) i buduje dwa nowe magazyny.

Dzięki nowym technologiom Lider lamp będzie mógł realizować zamówienia szybciej i sprawniej niż dotychczas. Nowy system magazynowy mySTOCK® WMS, dostarczony przez Kvados a.s., będzie wykorzystywał sztuczną inteligencję i systemy uczące się do optymalizacji procesów magazynowych. Umożliwi to szybsze i dokładniejsze przygotowanie towarów oraz znacznie uprości logistykę.


Lider lamp z powodzeniem zrealizował już ponad 4 miliony zamówień dla swoich klientów, sprzedaje ponad 200 marek oświetlenia, obecnie posiada w swoim asortymencie 50 000 rodzajów produktów, ponad 2 miliony sztuk na stanie magazynowym na powierzchni 21 000 m².


Nowa hala magazynowa o powierzchni ponad 9 000 metrów kwadratowych, a obok niej nowa hala z miejscem na 4500 palet o wysokości 19 metrów, co umożliwi magazynowanie większej ilości towarów i szybszą reakcję na popyt.


„Inwestycja w nowy system WMS i nowy magazyn to dla nas strategiczny krok. Chcemy zostać liderem internetowej sprzedaży opraw oświetleniowych w Europie” – powiedział Darek Matwikow, dyrektor generalny firmy Donoci s.r.o., która zarządza sklepem Lider lamp.


Uruchomienie nowego systemu magazynowego chwilowo opóźnia wysyłkę zamówień, która obecnie wynosi 5 dni. Lider lamp przeprasza za to klientów i zapewnia, że wszystkie zamówione towary zostaną wysłane.


 


„Wierzymy, że nowa technologia pozwoli nam realizować zamówienia jeszcze szybciej niż dotychczas” – dodał Matwikow.


Lider lamp istnieje na rynku od 25 lat i dzięki swoim 27 e-sklepom jest jednym z wiodących sprzedawców oświetlenia w Europie.

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i